Skocz do zawartości

Pierwsza instalacja miui polska


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zainstalowalem miui Polska.   Przy pierwszym uruchomieniu odrazu Chce zeby zalogowac sie na konto xiaomi..  Wszystko Fajnie..  Konto znam..  Haslo pamietam..  Ale..  Sa 2 dostepne opcje..  Zaloguj sie oraz zarzadzaj sieciami wlan z tym zakladka pojawia sie w Tle I nie jestem w stanie  zalogowac sie do swojej sieci :( ktos tez tak mial :( jezeli Temat byl Juz poruszany to przepraszam I poprosze o linka Bo niestety nie moge znalezc..  Dziekuje za wyrpzumialosc 

Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Forum ma opcje "szukaj", FAQ, a do tego na stronie miuipolska masz poradniki, co więcej, poradniki masz także an forum... 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...