Szynynyny Opublikowano 25 Kwietnia 2018 Opublikowano 25 Kwietnia 2018 Witam zainstalowalem miui Polska. Przy pierwszym uruchomieniu odrazu Chce zeby zalogowac sie na konto xiaomi.. Wszystko Fajnie.. Konto znam.. Haslo pamietam.. Ale.. Sa 2 dostepne opcje.. Zaloguj sie oraz zarzadzaj sieciami wlan z tym zakladka pojawia sie w Tle I nie jestem w stanie zalogowac sie do swojej sieci ktos tez tak mial jezeli Temat byl Juz poruszany to przepraszam I poprosze o linka Bo niestety nie moge znalezc.. Dziekuje za wyrpzumialosc
Nezumi Opublikowano 25 Kwietnia 2018 Opublikowano 25 Kwietnia 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Forum ma opcje "szukaj", FAQ, a do tego na stronie miuipolska masz poradniki, co więcej, poradniki masz także an forum...
Rekomendowane odpowiedzi