Witam mam problem z wgraniem miui.. Odblokowalem bootloader.. W gralem twrp, pobrane miui Polska pod Nota 2.. Ale przy probie wgrania praktycznie odrazu wyskakuje instalation zip failed.. Probowalem Juz wykasowac z pliku miui linki z nazwa urzadzenia ale moze zle to. Kasuje.. Ktos ma jakis pomysl? Room z miui.eu instaluje sie bez problemu