Skocz do zawartości

Naprawa Mi3 w Bułgarii - adres wysyłki


MAR1O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Niestety zrzuciłem ze schodów moje Mi3 i lekko pękło szkło. Pozostało by to jedynie problemem kosmetycznym, gdyby przy okazji nie zdechły jeszcze przyciski pod ekranem. Tak więc trzeba wysłać. Kupione było z ibuygou, mailowo dogadałem się, że wyślę go do MiCenter, dziś z góry zapłaciłem za wymianę. Niestety chyba zbyt dużo informacji zawarłem w jednym mailu, bo zabrakło odpowiedzi na moje pytanie o adres wysyłki. Na maile ibuygou odpowiada trochę opieszale, dokładnie 48h, a jutro wyjeżdżam i muszę nadać przesyłkę rano, bo bardzo mi zależy, żeby mój telefon został naprawiony jak najszybciej. Czy wysyłał ktoś tam telefon na naprawę i mógłby mi podać adres tego serwisu? Sam nie mogę jakoś go odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś uzyskałem odpowiedż na livechat ibuygou.com, że koszt naprawy z przesyłką do Polski wyniesie 110USD. Szacowany czas ~1 miesiąc.

MAR10 powiedz, czy serwisowałeś już w Bułgarii? Jak to wyglądało?

 

edit: szacunkowo wyceniłem przesyłkę dhl'em do Bułgarii. Przy zadeklarowaniu wartości przesyłki, koszt wyniesie 230 zł... 

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koniec końców dziś udało mi sie wydębić adres email do MiCenter. Dzięki temu mam ma nr listu.

Po wklepaniu w szukajce na stronie Poczty Polskiej... nie małe zdziwienie...

Telefon był już w moim UP, stamtąd został wysłany a potem odebrany przez ten sam UP. I co mnie dziwi - został odesłany z powrotem do WER Warszawa (?!?!).

Co to do jasnej anielki, może oznaczać? Naliczą mnie jakoś? Miał ktoś podobną historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...