Jump to content

Niemożliwość instalacji xiaomi.eu mimo odblokowanego BL i wgranego TWRP


Vognar

Recommended Posts

Hej,

W swojej Xiaomowskiej karierze wgrałem już niejeden xiaomi.eu, jednak wczoraj kupiłem Mi5s Plus dla żony, z odblokowanym BL i wgranym Globalem. Więc biorę się do działania.

1. XiaomiTool - instalacja najnowszego TWRP natrium, poszło gładko, następnie wybieram .zip najnowszego xiami.eu 9.5.1.0 wersja stabilna - telefon przeszedł w TWRP i... nic. Xiaomi Tool stanął na 9%. Pół godziny później zresetowałem i przeszedłem do innej techniki

2. MiFlash - sflaszowałem China stable. Fajnie uruchomił się system, od nowa wgrałem TWRP natrium najnowsze. Wrzucilem .zip z upgranionym xiaomi.eu do pamięci tel. Odpaliłem TWRP, wybrałem instal, wybrałem tegoż .zip'a instalacja doszła do powiedzmy 99% i stoi... zero błędów. Po pół godzinie reset i od nowa cały proces. To samo. 

3. Myślę sobie - może .zip uszkodzony, ściągnąłem ponownie, a potem jeszcze raz, z różnych mirrorów. Potem ponawiałem pkt 1 i pkt 2 z różnymi .zip - zawsze bez skutku.

4. Skończyly mi się pomysły i wgrałem Globala. Naprawdę nie wiem co jeszcze zrobić żeby wgrać xiaomi.eu stable dla Mi5s Plus 

5. Thoughts?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, KamPaw napisał:

Może zaszyfrowana partycja


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jak to ocenić i jak podziałać jeśli rzeczywiście? Dodam że format data też robiłem.

Edited by Vognar
Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...