Skocz do zawartości

Czerwona lampka miga przy ładowaniu, nie bootuje.


drawix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po jakimś tygodniu  na oreo z franco kernelem zaczeły się problemy, telefon randomowo nie chciał ładować. Zwykle pomagał restart i było w porządku.

Wczoraj wieczorem idąc spać jak zwykle podpiąłem moje urządzenie, rano wstaje i 1% baterii. Po chwili padł. Próby ładowania telefonu kończyły się na animacji ładowania i po paru sekundach restarcie.

Po jakiejś godzinie padł jeszcze bardziej, teraz pokazuje mi się migająca czerwona lampka i tyle. Brak szans na wejście do fastboota, ani tym bardziej do recovery.

Telefon z RTV, jeszcze na ratach.. Nie mam raczej szans oddać go na gwarancje - w końcu mocno zmodyfikowany soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak padlo cos z plyta to kto ci udowodni ze soft zmodyfikowany a jak padla bateria to soft raczej srednio mial cos do rzeczy xD zreszta franco nie ma jakis dzikich modyfikacji i nie usiluje odblokowywac szybkiego ladowania wiec nie bardzo mi sie widzi ze rpzyczyna tkwi w sofcie :P swoja droga ktorego rom uzywales?

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie ; ) zrob mu moze mi flash jak sie naladuje do jakiegos global stable i pouzywaj chwile bo jakby cos sie mialo psuc to lepiej oddac na gw ;) jak wszytko bedzie dzialac ja moge polecic cardinal plus franco kernel :P sam uzywam chiociaz w sumie nadal testuje ale wszytko smiga sprawnie i szybko :D

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...