Skocz do zawartości

Przycisk wygaszania ekranu uruchamia aparat


Dominus86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam telefon od 2 miesięcy. Od nowości gdy naciskam przycisk wygaszania ekranu włącza mi się aparat albo ekran staje się biały. Nie robi się tak za każdym przyciśnięciem ale bardzo często co jest strasznie wkurzające. W jaki sposób mogę to przestawić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 posiada funkcję włączania apki aparatu dwukrotnym naciśnięciem przycisku zasilania. Według mnie problem jest w tym, że programiści Xiaomi nie wprowadzili żadnej minimalnej wartości czasu pomiędzy dwoma wciśnięciami, więc przy mniej pewnym naciśnięciu przycisku drgania styków powodują uruchomienie aparatu. Jest to trochę denerwująca sprawa, rozwiązaniem jest "mocniejsze" wciśnięcie przycisku zasilania. Ja problem ten zgłosiłem przez aplikację Opinie do Xiaomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamill_94 napisał:

A1 posiada funkcję włączania apki aparatu dwukrotnym naciśnięciem przycisku zasilania. Według mnie problem jest w tym, że programiści Xiaomi nie wprowadzili żadnej minimalnej wartości czasu pomiędzy dwoma wciśnięciami, więc przy mniej pewnym naciśnięciu przycisku drgania styków powodują uruchomienie aparatu. Jest to trochę denerwująca sprawa, rozwiązaniem jest "mocniejsze" wciśnięcie przycisku zasilania. Ja problem ten zgłosiłem przez aplikację Opinie do Xiaomi :)

I czy jest jakaś możliwość zmiany tego? Wkurza mnie to strasznie bo praktycznie co drugie skorzystanie z telefon kończy się włączeniem aparatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą opcję mam wyłączoną ;) Aparatu używam rzadko więc była mi nie potrzebna.

Jak masz Oreo to w ustawieniach klikasz na wyszukiwanie > wpisujesz aparat i na drugiej pozycji powinno wyświetlić się menu w którym ten skrót można wyłączyć 

Edytowane przez Moreee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moreee napisał:

Ja tą opcję mam wyłączoną ;) Aparatu używam rzadko więc była mi nie potrzebna.

Jak masz Oreo to w ustawieniach klikasz na wyszukiwanie > wpisujesz aparat i na drugiej pozycji powinno wyświetlić się menu w którym ten skrót można wyłączyć 

Super o to chodziło! Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...