Skocz do zawartości

Mi5c oraz problem danych komórkowych (help)


Wesser

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ponieważ mam problem z moim telefonem już od 4 miesięcy. Posiadam xiaomi Mi5c i mam problem z transferem danych.  Ściślej mówiąc mój internet na danych komórkowych osiąga zawrotną prędkość do 20kb/s... strasznie mnie to denerwuje, gdyż głupie filmy na youtubie nie potrafią mi się załadować... nawet nie wspomnę o tym ile się ładują strony. A wiec zrobiłem: zmianę APN, zmieniałem miejscami karty Sim, chciałem również zrestartować ustawienia przez wysłanie do play smsa, ale dostałem w zamian smsa zwrotnego ze, opcja restartu nie jest na mój telefon. Nie powiem, wytrzymywałem 4 miesiące z tym internetem, ale nie da się tak funkcjonować. Czytałem ze to wada modelu, ale były to komentarze stare i może coś sie podziało na temat tego. dodam jeszcze ze przekładałem karte sim do Iphona 6 i z Iphona do xiaomi i na Iphonie wszystko działało (miał LTE, gdy ja nigdy nie widziałem nawet zeby na xiaomi one działało i tak mam ustawione ze ma automatycznei dawać LTE) A więc ludzie pomóżcie bo serio idzie sie pochlastać z takim internetem.

PS: limitu internetu nie przekroczyłem, mam co miesiac 10 gb ( ale i tak czekałem do restartu miesiecznego internetu)
PSS: zmieniłem kartę sim 2 razy u operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...