Skocz do zawartości

Brak dźwięku po podłączeniu słuchawek 8.1.25 xiaomi.eu


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam przyczyny.

  • Soft: xiaomi.eu 8.1.25
  • Telefon: MI5

Co się dzieje:

  • słuchawki podpięte: brak dźwięku (muzyki z poweramp, instagram, snapchat itp.) DODATKOWO: jeżeli odpalę filmik z Instagrama to widać, że tnie; gdy odpalam muzykę w PowerAMPie to czas nie upływa natychmiastowo, a dodatkowo upływa wolniej,  czyli przykładowo 1 sekunda muzyki to 2 sekundy naszego czasu (w obu przypadkach brak muzyki z słuchawek),
  • słuchawki odłączone: wszystko ok, dźwięk działa, zero lagów w Instagramie i innych programach, wciśnięcie play w PowerAMPie powoduje natychmiastowe odtwarzanie muzyki,

Powyższy "bug" wystąpił u mnie już drugi raz (losowo? po prostu normalnie wszystko działa i pewnego dnia podłączam słuchawki i cisza), za każdym razem problem rozwiązywało jedynie wgranie na nowo xiaomi.eu 8.1.25 na ten sam system, bez wipe itp.

Odinstalowywanie apki, czyszczenie cache/dalvik, czyszczenie cache apki, nie naprawia powyższego buga. Ja się nie znam, ale to tak wygląda, jakby telefon mając podpięte słuchawki zaczął działać "wolniej" gdy puści się muzykę, włączy film na Instagramie lub innej aplikacji / mniej rdzeni pracuje? Nie wiem.

Dodatkowa informacja: wracałem z xiaomi.eu 8.2.1 na xiaomi.eu 8.1.25, no ale skoro po powrocie wszystko działa to co? Nagle po jakimś czasie się psuje z racji rollbacka do 8.1.25? Soft posiadał wgrane Global Rom Notification Shade Port z xiaomi.eu, jednak wątpię, by to było problemem. 

W Internecie nie potrafię znaleźć tego samego przypadku co u mnie.  

Aktualnie buga nie mam bo zainstalowałem ROM na nowo, jednak gdyby ktoś znał przyczynę i fixa, a bug wystąpiłby u mnie ponownie to byłoby fajnie gdybym mógł go rozwiązać inaczej niż wgrywanie tego samego ROMu na ten sam ROM. Jeżeli jednak jest to losowa przypadłość 8.1.25 to wtedy zmienię po prostu na inny numerek.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...