Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem/rozładowywaniem się baterii.


wencek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam telefon Xiaomi mi4c i już od dłuższego czasu borykam się z problemami z ładowaniem telefonu. Telefon podłączony pod ładowarkę w stanie spoczynku potrafi ładować się godzinami do 100% kiedy na początku ładował się w max 3-4 godzinki . Dodatkowo rozładowuje się w tak szybkim tempie , że po godzinie grania w jakąś grę potrafi się wyłączyć przy 20%. Jeśli chcę go używać podczas ładowania muszę liczyć się z tym, że telefon wcale nie będzie trzymał stanu baterii lecz będzie on ciągle spadał. Wymieniona bateria, wymieniona płytka usb wraz z mikrofonem. Testowałem różne kable, ładowarki i nie widzę żadnej różnicy.... I tak teraz telefon wyłączony ładuję się do 30% w godzinę, a rozładowuje się w kilka minut gdy tylko włączę internet.

 

Wersja android : 5.1.1 LMY47V

Wersja MIUI 8 : 6.7.28 (rozwojowa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wymien baterie.  Moj tel gasił sie przy 10% baterii, restartował sie a od poniedziałku nie działał bez kabelka. Bateria pełna ale ponoć za mały prąd dawała i zamiast sie w,ączać tylko migał znaczek Mi.

 

Może dojechałem sobie tel ładowarką ugreen która zamówiłem niedawno w chinach. a może po prostu stara bateria padła. Dziś wymieniłem baterie - 40zzł z Allegro- i tel pracuje bez kabelka.  Ciekawe jak na tym zamienniku bedzie tel pracował/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...