wencek

Problem z ładowaniem/rozładowywaniem się baterii.

Recommended Posts

Witam. Posiadam telefon Xiaomi mi4c i już od dłuższego czasu borykam się z problemami z ładowaniem telefonu. Telefon podłączony pod ładowarkę w stanie spoczynku potrafi ładować się godzinami do 100% kiedy na początku ładował się w max 3-4 godzinki . Dodatkowo rozładowuje się w tak szybkim tempie , że po godzinie grania w jakąś grę potrafi się wyłączyć przy 20%. Jeśli chcę go używać podczas ładowania muszę liczyć się z tym, że telefon wcale nie będzie trzymał stanu baterii lecz będzie on ciągle spadał. Wymieniona bateria, wymieniona płytka usb wraz z mikrofonem. Testowałem różne kable, ładowarki i nie widzę żadnej różnicy.... I tak teraz telefon wyłączony ładuję się do 30% w godzinę, a rozładowuje się w kilka minut gdy tylko włączę internet.

 

Wersja android : 5.1.1 LMY47V

Wersja MIUI 8 : 6.7.28 (rozwojowa)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem z tym, że najnowsze MIUI rozwojowe. Telefon ładuje się bardzo wolno. Wyłącza się przy 10-40% przy włączeniu jakiejś średnio wymagającej aplikacji.

Dołączam się do prośby o pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymien baterie.  Moj tel gasił sie przy 10% baterii, restartował sie a od poniedziałku nie działał bez kabelka. Bateria pełna ale ponoć za mały prąd dawała i zamiast sie w,ączać tylko migał znaczek Mi.

 

Może dojechałem sobie tel ładowarką ugreen która zamówiłem niedawno w chinach. a może po prostu stara bateria padła. Dziś wymieniłem baterie - 40zzł z Allegro- i tel pracuje bez kabelka.  Ciekawe jak na tym zamienniku bedzie tel pracował/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now