Skocz do zawartości

Redmi Note 4 X - wygięty ekran i obudowa


tomasznowak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj rano zauważyłem , że mój telefon jest jakoś dziwnie wygięty. Na początku myślałem, że to etui sylikonowe , które mam założone, tak się odkształciło i to tylko złudzenie optyczne. Jednak po zdjęciu etui i dokładnym oglądnięciu telefonu okazało się, że to jednak telefon jest zagięty pomiędzy przyciskiem power , a przyciskami głośności i po drugiej stronie również. Ekran jest również odgięty w stronę tylnej obudowy ok. 1mm.Trudno to sfotografować, więc nie umieszczam zdjęć. Telefonu ostatnio nie nosiłem w kieszeni, tylko leżał na biurku. Jednak kilka dni temu, podczas grania w gry bardzo się nagrzał i obawiam się , czy to nie wtedy się wygiął. Mam pytania do Was , czy ktoś miał taki problem z obudową  Redmi Note 4 i jeśli tak , to jak to naprawić? Drugie pytanie, czy wpływa to jakoś na bezpieczeństwo użytkownika, bo obawiam się dalszego zagięcia obudowy i żeby czasem to nie groziło uszkodzeniem baterii i jakimś niespodziewanym jej wybuchem.Tym bardziej ,że widziałem gdzieś w internecie opisany podobny przypadek, który zakończył się właśnie najgorszym scenariuszem. Proszę Was o pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwny ten opis nie wiem  jakby to byla bateria to pewnie by ekran raczej wybulilo niz wcisnelo do srodka strzelam ze jednak wygiales telefon noszac w kieszeni.Sprawdzaj temperature bateri podaczas ladowania u mnie dochodzi tak do 41 maks.

mozesz probowac zdjac tylna klapke i zobaczyc co tam sie dzieje ale jak to sie skonczy to nie wiem ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwny ten opis nie wiem  jakby to byla bateria to pewnie by ekran raczej wybulilo niz wcisnelo do srodka strzelam ze jednak wygiales telefon noszac w kieszeni.Sprawdzaj temperature bateri podaczas ladowania u mnie dochodzi tak do 41 maks.
mozesz probowac zdjac tylna klapke i zobaczyc co tam sie dzieje ale jak to sie skonczy to nie wiem ;P 
Trudno to opisać. Wygląda że wygięły się ramki po obu stronach, a z nimi wyświetlacz. Próbowałem trochę nagrzać telefon i przyłożyć go na kilka godzin czymś ciężkim, ale nic to nie pomogło.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś jakby otworzyło tzn jakby przód odszedł od tyłu ale jak nacisnąłem był "klik i jest w porządku. W okolicach ramki telefonu. To od ściągania nillkin który trzyma się jak oszalały. Sprawdziłem to jeszcze raz i wychodzi na to, że back cover czyli tylna klapka jest łatwo sciagalna bo jest na zatrzaski. Gdyby ktoś chciał wymienić nie jest to żaden problem. Myślałem że to jest klejone a tu zatrzaski

Edytowane przez 90tomash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjąlem tylną klapkę i udało mi się ją wyprostować. Do tego naprostowałem również wyświetlacz. Na szczęście nic się nie uszkodziło. Strasznie lipna jest ta aluminiowa klapka i mogła by być bardziej wzmocniona po bokach. Do tej pory nosiłem telefon w silikonowym etui Nillkin'a, ale po tej przygodzie kupiłem armor case gumowo plastikowe , bo wolę mieć grubszy telefon,ale lepiej zabezpieczony.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...