Skocz do zawartości

Problem z częściami


tuba1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy koledzy i koleżanki. Wydarzyła się ostatnio sprawa nieprzyjemna, a mianowicie gniazdo usb zaczęło sie psuć, to też postanowiłem zaradzić temu i kupić całą płytkę z gniazdem, jako że już nie jeden telefon w życiu naprawiłem, a potrzebuję go na co dzień i niestety nie mam nic w zapasie musiałem to zrobić na własną rękę, ale do rzeczy...

Podczas wymiany jedna z blaszek (buzzera?) uszkodziła się, która łączy płytkę z obudową. Po złożeniu zacząłem mieć problem z zasięgiem, próbowałem coś pokombiniować, ale było tylko gorzej. Może nie tak tragicznie bo można korzystać ale jest mało komfortowo gdy nagle smartfon gubi zasięg.

Wygląda na to że mam do wymiany wspomniany buzzer. W każdym razie pod takim hasłem znalazłem go gdzieś w internecie. Problem polega na tym że na naszym rodzimym rynku znalazłem tylko w archiwum na alledrogo, a na aliexpress po zdjęciach wnosząc nie ma tychże blaszek i jestem w kropce. Może źle szukam, bo w końcu buzzer  jakoś mi tu nie pasuje.

Może macie jakieś namiary na odpowiednią część lub bardziej fachową nazwę tegoż elementu.

w Załączeniu ów element.

Dzięki za każdą merytoryczną odpowiedź i miłego wieczoru / dnia dla wszystkich! ;)`

~ Jakub

27907057_1848285438577832_424683168_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...