Skocz do zawartości

Xaiomi mi 6 "aloguj się z kontem Google, który był wcześniej synchronizowany"


komuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. 

Problem który powstał wynikł z sytuacji mianowicie telefon kopiłem na allegro po 4 miesiącach od kupa telefon został skradziony, kupiłem drugi bo nie wierzyłem ze policja odzyska ten pierwszy lecz po miesiącu ku mojemu wielkiemu zdziwieniu telefon został odnaleziony, pojechałem na policje odebrałem telefon który nie został sformatowany przez policję  i miałem wszystkie dane złodzieja, ale związku z tym ze telefon nie był mi potrzebny postanowiłem go sprzedać użyłem opcji przywróć ustawienia fabryczne i telefon tak zostawiłem dla nowego właściciela nie będąc świadomym ze google wymyśliło jakaś blokadę anty kradzieżowa i wysłałem do nowego właściciela problem który wynikł jest taki ze nowy własciciel nie może  korzystać z telefonu bo wyskakuje komunikat To urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować zaloguj się na konto Google, które zostało wcześniej zsynchronizowane na tym urządzeniu " jak sie domyślacie nie mam dostępu do tego konta, sprzedawca który sprzedał mi telefon nie odbiera telefonu ma pełna skrzynkę mailowa i nie odpowiada na pytania allegro. Podpowiedzcie mi proszę jak mogę odblokować ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...