Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, 

nie widziałem jeszcze mojego telefonu w zasięgu 2G, mam LTE, 3G lub co ważne brak zasięgu.

Nie jest to problem, ale zastanawiam się, czy wszystko ok, bo tam, gdzie mam brak zasięgu, liczyłem chociaż na 2G. Ustawienia jakie widzę to LTE/TD-SCDMA/UMTS, dajcie proszę znać, czy też takie macie, no i czy obsługuje Wasz telefon wszystkie 3 "kategorie". Posiadam wersję global z najnowszym, oficjalnym MIUI.

Z góry dziękuję i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 

 

Edytowane przez darwaj
Poprawa tytułu.
  • kamillm zmienił(a) tytuł na Telefon nie przełącza się na 2G, działa "tylko" 4G, 3G lub brak zasięgu
  • 3 tygodnie później...
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...