Skocz do zawartości

Smartwatch kompatybilny z Redmi 3 Pro


crimlee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałbym Was zapytać jakie smartwatche są kompatybilne z Xiaomi Redmi 3 Pro. Zastanawiam się nad zakupem Samsung Gear S2 lub S3, Fossilem, Motorolą 360 lub ewentualnie Xiaomi Amazfit (choć ma troszkę za mało funkcji, na ktorych mi zależy).

W internecie znalazłem różne opinie, jedni mówią, że wszystko powinno działać pod każdego Androida, inni mowią, że z Xiaomi jest "coś nie tak" w kwestii parowania urządzeń. Na pewno mieliście styczność z tematem, więc bardzo prosiłbym o opinie czy Wam wszytsko działa jak powinno lub ewentualnie co zrobić, żeby działało, gdyby były kłopoty. Najbardziej interesuje mnie łączność z Samsungiem Gear S2/S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, crimlee napisał:

Najbardziej interesuje mnie łączność z Samsungiem Gear S2/S3.

Działąć będzie, z łączeniem nie ma problemów, ale z Gear S2/S3 nie wszystkie funkcje będą działać. To ma system Samsunga (Tizen) i z Samsungami działa najlepiej. Znajomy kupił Mi6, ale oddał i wrócił spowrotem do Galaxy S8 właśnie z powodu nie działania kilku funkcji w Gear S3. Sam Mi6 podobał mu się bardziej od S8 (oczywiście oprócz aparatu), ale brak kilku funkcji z Gear S3 przeważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FromWP napisał:

Działąć będzie, z łączeniem nie ma problemów, ale z Gear S2/S3 nie wszystkie funkcje będą działać. To ma system Samsunga (Tizen) i z Samsungami działa najlepiej. Znajomy kupił Mi6, ale oddał i wrócił spowrotem do Galaxy S8 właśnie z powodu nie działania kilku funkcji w Gear S3. Sam Mi6 podobał mu się bardziej od S8 (oczywiście oprócz aparatu), ale brak kilku funkcji z Gear S3 przeważył.

no właśnie, tego się również obawiałem. A czy wiesz może które konkretnie funkcje nie działają? Szkoda byłoby ładować kasę w S3 wiedząc np. że nie będą działały funkcję różniące go od S2. Albo w ogóle działałyby wyłącznie okrojone funkcje, np. tylko takie, które znajdę również w Amazficie.

np. wiem, że kolega ma Gear S2 podpiętego pod Asusa Zenfone 2 i nie działa odpisywanie na smsy zegarkiem. A co z innymi sprawami w przypadku mariażu z Redmi 3 Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...