Skocz do zawartości

Stable 31.0.0


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Stable 31 for Redmi 1S released...

Changelog 

[Contacts]

  • Optimization - Simplified display method of WeChat/Google+ accounts etc. in contacts detail page (04-16)
  • Optimization - Set QQ as default IM when adding a new contact (04-16)
  • Optimization - When sending contacts information using SMS, the contact's recently used number will be marked (04-16)
  • Fix - Sometimes, opening unnamed contacts would cause app to FC (04-15)
  • Fix - Call logs could be seen in Guest mode (04-16)
  • Fix - When managing SIM contacts, the app might FC if you reenter it after exiting by pressing the Home button (04-16)
  • Fix - When adding an extension number to contacts after calling it, the number would show incorrectly (04-16)
  • Fix - If set a contact's birthday to February 29 without choosing the year, it would show as March 1 (04-16)

[Messaging]

  • Optimization - Support recognizing time information in a message and adding it to Calendar (05-21)
  • Optimization - When writing a new message, cursor will automatically go to text box after choosing a contact (04-23)
  • Optimization - Show pop-up notifications when clicking URL in MMS (05-06)
  • Fix - App might FC if chose contacts repeatedly when writing messages (04-23)
  • Fix - Cannot delete MMS after failed to download its content (04-23)
  • Fix - Mistakes in showing 'From XX' in the Starred page (04-23)
  • Fix - Choosing 'Top up now' after receiving the phone bill for SIM card 2 would show the number of SIM card 1 by default (04-23)
  • Fix - Notification messages' avatars didn't change with themes (04-23)
  • Fix - Sometimes app might FC when enabling cloud messaging in Mi Cloud (04-30)

[Clock / Calculator]

  • Fix - Sometimes alarm clock delayed in ringing (05-21)

 

Zaraz będę stawiać na swoim, wpierw na 24.0.0. Potem sprawdzę po full wipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug'a z paskiem systemowym nie naprawili dalej.

 

hFpd6fq.pngFS36qgs.png

Jak włączę sobie SIM 1 a potem ją wyłączę dubluje na wskazaniu ikonę z SIM 2.

Po resecie jest ok, wskazuje tylko SIM 2. Dodam że na czystym romie, jest tak samo bez WSM i na default theme.

Innych problemów nie zaobserwowałem. (jeszce).

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bz wywala. nie da sie w nia wejsc. Odinstalowalem, pobralem od nowa ze sklepu, i nie da sie zainstalowac. Krzyczy ze za malo pamieci wewnętrznej. Dodana pogoda chinska, ktorej nie moge znalezc widgetu. Czy tylko ja mam z tym problem, czy to blad w tej wersji ?

Tap tap from MI2

Potwierdzam, to nie błąd 31, to błąd aplikacji PogodaBZ, na innych romach i telefonach też jest tak samo. Edytowane przez osekltd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem właśnie w 1s, i telefon chodzi gorzej niż na 25.

Po zbiciu aplikacji za każdy razem odpala się to ładowanie pulpitu.

Nie mogę wprowadzić w es manager zmiany c2p na gpu.

Ogolnie dostępnego ramu jest więcej, bo kolo 400mb, ale telefon jakby bardziej przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jestem nowicjuszem co do miui i redmi 1s

Po przejściu ze stable 24 na 31 zauważyłem że spotify wyłącza się po uruchomieniu nawigacji albo endomondo.

kolejny problem to nie stabilny sygnał na sim 1.

też występuje grzanie się telefonu

ostatnia rzecz jako że mieszkam we Wrocławiu przełączyłem się na tylko 3G i zauważyłem że bateria wytrzymuje znacznie dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem z 31 do 24. Zaczelo walic bledami, zamykac mi wszystkie apki. Zaczelo od aparatu, potem kasperski antywirus, tapatalk.. zamykalo i blokowalo uruchomienie. Po odinstalowaniu nie pozwalalo na ponowna instalacje. Po full wipe z cashem wgralem rom 24, po przywroceniu z kopii (robionej wczeaniej na romie 24), zajelo mi kilka godzin by telefon w koncu dzialal. poza tym nowy rom mial problem z sim 2, czesto pokazywal brak zasiegu, reset tel naprawial problem na jakis czas.

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z FC większości użytkowanych przeze aplikacji dotknął i mnie na 31. Co wyklucza ROM z codziennego użytku. W 31 tylko bateria na znaczny +.

No nic skończę karmić komórę energią i przywracam backup 24 z poziomu CWM.

maszę czasu użytkowałem systemy Unixowe... czy to nie może jak w tamtym przypadku po prostu działać? już mnie to wkuu....

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...