Skocz do zawartości

Skaner lini papilarnych nie wybudza wyświetlacza


wenazyr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Xiaomi Redmi Note 4 Global Version (snapdragon 625) i problem ze skanerem linii papilarnych. Jak telefon jest włączony na oszczędzanie baterii skaner linii papilarnych nie wybudza wyświetlacza, tylko muszę nacisnąć przycisk z boku obudowy a jak mam wyłączone oszczędzanie baterii to po przyłożeniu palca do skanera telefon się odblokowuje i wybudza wyświetlacz. To jest mój pierwszy telefon tej firmy, więc może coś namąciłem w ustawieniach lub uprawnieniach. Możecie coś poradzić żeby skaner Lini papilarnych wybudzał mi wyświetlacz bez względu na oszczędzanie baterii.

Edytowane przez wenazyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jak się okazało występował bez względu czy było włączone oszczędzanie baterii czy nie i przez przypadek został rozwiązany. Okazało się że winowajcą jest karta pamięci, po wyjęciu karty wszystkie problemy ze skanerem Lini papilarnych i wybudzaniem telefonu zniknęły. Co ciekawe nawet po sformatowaniu karty i ponownym zamontowaniu już czystej wszystkie problemy wróciły od nowa a po ponownym wyjęciu znowu zniknęły.. Zainspirowałem się tematami które założyli tutaj imemyself i miszaa zobaczyłem że mają problemy z kartą a imemyself jednocześnie z wybudzaniem telefonu. Wyjąłem kartę pamięci u siebie i wszystko działa extra, telefon przyśpieszył, skaner lini papilarnych zaczął działać super szybko. Zastanawiam się czy to wina MIUI 9 czy telefonu. Karta na samsungu działa bez zarzutu a na Xiaomi Redmi 4 ze snapdragonem 625, androidem 7.0 i nakładką MIUI Global 9.01 robi jakiś błąd. Macie pomysły jak to rozwiązać, na karcie mam wszystkie zdjęcia, żeby w razie awarii telefonu nie stracić ich, chciałbym dalej móc używać karty.

Edytowane przez wenazyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...