Skocz do zawartości

zespół wyświetlacza


matisek9994

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 

Posiadam Xiaomi Mi 5s. Jedenaście dni temu tj. 10.11 spadł mi i rozbił się lekko. Z kolei od 5 dni przyciski domowe mi wariują... włącza się google now, menadżer zadań też ma swój świat a wstecz nie zawsze działa, raczej rzadziej działa niż nie działa.. Jest to bradzo irytujące i praktycznie uniemożliwia obsługą telefonu. Telefon rozkręcałem patrzyłem czy coś jest na rzeczy, ale wszystko wygląda poprawnie. Pisałem do serwisu i za wymiane całego zespołu wyświetlacza Pan zażądał 650 zł, mówił, że wedy też przyciski domowe będą zachowywały się normalnie, bo być może, że dzieje się tak przez ściśnięcie telefonu, aczkolwiek jest to niemożliwe..  System Miui jest cudowny ale zostałem zmuszony na zainstalowanie czegoś co pozwoli mi na zablokowanie przycisków domowych - zainstalowałem czystego androida zablokowałem przyciski i włączyłem ekranowe, ale to nie jest to.. Już tęsknię za Miui Polska  Chciałem się zwrócić do Pana z pytaniem, czy da się jakoś, jakkolwiek zablokować przyciski domowe mając miui ?  Niestety nie mam teraz pieniędzy na wyświetlacz.. No właśnie wyświetlacz ... Czy kupując nieoryginalny wyświetlacz kolory i inne parametry mogą sprawić, że Mój Mi 5s nie będzie już taki sam ? Czy może warto dozbierać do oryginalnego wyświetlacza?   Pozdrawiam, Mateusz

Edytowane przez matisek9994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...