Skocz do zawartości

Co to właściwie jest "nośnik USB"?


Shannon

Rekomendowane odpowiedzi

No więc poszedłem za głosem serca i kupiłem RedMi. Jak do tej pory zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Telefon ma swoją pamięć wewnętrzną gdzie instalują się aplikacje i to jest zrozumiałe. Pokazuje też kartę SD którą do niego włożyłem no i super. Ale nie wiem jak w takim wypadku traktować trzeci pokazywany przez urządzenie rodzaj pamięci - nośnik USB (ok. 800 MB ). Nie ma na nim zbyt wiele ciekawych rzeczy i mogę go "odłączyć", choć wtedy nie mogę np. robić zdjęć (mimo że i tak zapisują się na SD). Nie uważam tego za problem (chociaż nieco irytuje mnie " wiszące" non stop powiadomienie o podłączonej pamięci), ale czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest, skąd się wzięło, do czego służy i jaki ma sens?

Edytowane przez Shannon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starty Redmi ma bodaj 4GB pamięci z czego na tę część systemową idzie ponad 3GB (partycje /data, /system i inne).

Zostaje Nośnik USB o wielkości tych 800MB i to jest widoczne po podłączeniu telefonu do komputera. 
Natomiast jeśli w telefonie jest dodatkowo karta SD to ten nośnik nie jest używany a aktywuje się zapisywanie fotek na SD.

Jednak tego Nośnika nie warto ruszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...