Skocz do zawartości

Brak internetu


revoos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2 dni posiadam Xiaomi Mi6 i zaczynam żałować, że się skusiłem. Problemem jest brak internetu w telefonie. Pierwsze uruchomienie telefonu i konfigurację zrobiłem bez karty sim. Wszystko szło ładnie i pięknie. Następnego dnia włożyłem kartę sim.Karta w sieci a2mobile i pojawiły się problemy a mianowicie brak internetu. Brak rejestracji karty sim. Wyszukałem w necie, iż trzeba wysłać smsy. zmienić język na angielski potem powrót do polskiego. Wszystko to zrobiłem. Jednak dalej nie ma internetu. W sieci nie przyszedł żaden sms konfigurujący ustawienia sieciowe. Sam też nie mogę dodać ręcznie punktu dostępowego. Wkurzyłem się i zrobiłem wipe w telefonie. Po restarcie mam inne menu już bez dodatkowych aplikacji m. in word itd (pewnie soft ze sklepu wgrany- chyba nie straciłem w ten sposób gwarancji??) Włożyłem więc drugą kartę sim tak aby były dwie w telefonie również z a2mobile. pojawił się komunikat o aktywacji karty. Wysłało smsa odnośnie drugiej karty i nadal nic. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać??

IMG_20171021_161441[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego. Nawet ręcznie nie mogę wpisać nic. Wyswietla się mniej więcej taki zapis, że dla tego użytkownika punkty nie są dostępne

 

Nikt nie wie jak temu zaradzić?? W poniedziałek w takim razie odstępuje od umowy i w duszy z firmą Xiaomi

 

Ale to nawet APN nie możesz ustawić? U mnie zasięgu nie ma, ale APNa normalnie mogę ustawić.

Próbowałeś z innymi kartami? Wydaje mi się, że MI6 ma jakiś konflikt z Aero, ale z drugiej strony ziomeczek pisał że jemu śmiga :3

 

No właśnie nie. Wprowadziłem dwa razy ręcznie i nie zapisało mi. Dziś zrobię zdjęcia co mi tam wyświetla. Gdzieś w czeluściach internetu. Znalazłem, że roaming trzeba przestawić zagraniczny na kraj. Może to co ruszy. I wyśle smsy konfigurujace z a2mobile. Może zaskoczy. Nowy tel i takie jazdy. A ile teraz będzie odkrecania żeby się go pozbyć jak nieruszy. No i dziś kupię kartę jakiejś sieci i sprawdzę czy ruszy

 

No i przestawilem na roaming zagranica. I zniknął zasieg karty. Wyświetla tylko dostępne połączenia alarmowe. Pojawil się komunikat, że karta jest nie aktywna kliknąłem w opcje aktywacji. I niestety nic dalej nie rusza. Już nie wiem co dalej

 

Na świeżo kupionej karcie Heayh internet jest. Został wysłany sms aktywacyjny i wisi piękny napis LTE nad zasiegiem. A a2mobile leży dalej. Chyba trzeba będzie zmienić operatora bo narazie nic nie dało efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...