Skocz do zawartości

Zakłócenia dźwięku w AIMP przy wlączonych danych pakietowych


Mnich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam jakiś dziwny problem z odtwarzaniem muzyki w AIMP gdy łącze się z siecią w urządzeniu Redmi 4 pro(szary). Jest jakieś trzeszczenie a czasami nawet zwalnianie tempa muzyki. Obecnie mam zainstalowany najnowszy soft rozwojowy tj. HM4pro 7.6.8 markw. Miałem również zainstalowaną wersję stabilną miui 8 oraz Resurrection Remix, gdzie również był taki sam problem.

Zresztą z dźwiękiem od początku jest coś nie tak. Telefon zakupiłem z globalną wersja MIUI oznaczoną jako MBEMIDI. I np. przy rozmowie przez skype jakość też była dość kiepska, występowało to samo "pyrczenie". Dźwięk w YouTube włączony przez przeglądarkę miał podobny problem. A za to dźwięk z dedykowanej aplikacji Youtube gra pięknie. Podczas otrzymywania smsów i raportów ich dostarczenia też czasem występowały te zakłócenia. Z tym, że na wersji 7.6.8 i Resurrection Remix problemów z dźwiękiem w sms i w przeglądarkowej wersji youtube, nie zauważyłem jeszcze. Natomiast problem z AIMP występuje nadal. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem?

Edytowane przez Mnich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...