Skocz do zawartości

Zmniejszyła się głośność głośników bluetooth


noel20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Redmi 3s. Po ostatniej aktualizacji global beta do wersji 7.8.11 dwa z trzech głośników, ktore posiadam zaczęły grać dużo ciszej. Z każdym łączę się przez bluetooth. Sam je zrobiłem na odbiornikach bluetooth z aliexpress i ebay. Każdy odbiornik jest inny i dwa z nich po po aktualizacji (bo innych wydarzeń nie widzę) pomimo ustawienia głośności na max grają o wiele ciszej. Więcej jak dwa razy ciszej.

Co może być przyczyną i co z tym mogę zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkryłem pewną rzecz. Na odbiorniku bluetooth są przyciski. M.in. do regulacji głośności. Nigdy ich nie używałem, bo one przesuwają ten sam pasek głośności co przyciski w telefonie. Pełnią tą samą funkcję. Tak pisząc obrazowo. Ale wczoraj zgłośniłem na max w telefonie, a później nacisnąłem przycisk zgłaśniania na odbiorniku. No i zrobiło się głośno. Tak jak trzeba. Pojawił się przy tym pasek głośności na telefonie, ale stał cały czas w pozycji max. Po wyłączeniu odbiornika i podłączeniu ponownym do prądu a następnie połączeniu z telefonem, znów było chcio i trzeba było użyć przycisków na odbiorniku. Odbiornik jest schowany w kolumnie i nie mam tak normalnie do niego dostępu. Coś się z telefonie pozmieniało i nie wiem jak to naprawić. Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wydaje mi się, że w telefonie ostatnich kilka pozycji suwaka nic nie zmienia. Tak jakby max poziom głośności był ograniczony ze względów bezpieczeństwa. Jeżeli chce się zgłośnić mocniej to pokazywało sie wcześniej okienko z powiadonieniem. Teraz się nie pojawia, pasek głośności się przesuwa, ale głośność się nie zwiększa.

Tylko reset telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...