Skocz do zawartości

Redmi 4A za 340 zł | Mi Max 2 za 896 zł


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, piotr.geekbuying napisał:

qXwtM5C.png

PLN 349.75


Co tu dużo mówić, dalej tanio.

Cos link nie wchodzi choc nie wiem czy mial on byc czy nie byc :)
P. S. Nie odp mi jeszcze na moja odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi, dziękuję za uwagę! 

W kwestii reflinków - korzystam ze skracacza, bo linki z refem są horrendalnie długie i obrzydliwe w formie (uroki admitada). Poruszyłem tę kwestię jakieś naście postów temu, gdzie zapytałem tutejszej społeczności, czy byłby to problem gdybym się na takie przeniósł - znajdę ten temat i wrzucę Ci na PW rano; wtedy też poprawię treść posta. :) 

Jeśli administracja ma coś przeciwko stosowaniu reflinków w ogóle - niezwłocznie zaprzestanę. Faktem też, że sporo osób samoistnie prosi mnie na pw o takie, bo chcą się "odwdzięczyć" za mniejsze czy większe przysługi przy zamówieniu... Doceniam. :)

Pozdrawiam!

 

@IT4Geeks.Polska, fucktycznie, nie dostałeś PW, miałem kiepsko z internetami. Sprawdź rano :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

@Nezumi, dziękuję za uwagę! 

W kwestii reflinków - korzystam ze skracacza, bo linki z refem są horrendalnie długie i obrzydliwe w formie (uroki admitada). Poruszyłem tę kwestię jakieś naście postów temu, gdzie zapytałem tutejszej społeczności, czy byłby to problem gdybym się na takie przeniósł - znajdę ten temat i wrzucę Ci na PW rano; wtedy też poprawię treść posta. :) 

Jeśli administracja ma coś przeciwko stosowaniu reflinków w ogóle - niezwłocznie zaprzestanę. Faktem też, że sporo osób samoistnie prosi mnie na pw o takie, bo chcą się "odwdzięczyć" za mniejsze czy większe przysługi przy zamówieniu... Doceniam. :)

Pozdrawiam!

 

@IT4Geeks.Polska, fucktycznie, nie dostałeś PW, miałem kiepsko z internetami. Sprawdź rano :/ 

Źle się wyraziłem, chodzi o to, aby refy były odpowiednio opisane, żeby każdy wiedział, że to jest ref. Temat pamiętam, sam się w nim udzielałem :).

 

PS: "fucktycznie" wiem, że autokorekta, ale śmiechłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.