lamale78

Mifit+Miband 2+Endomondo rozłącza się

Recommended Posts

Hej, Mam problem. po aktualizacji Romu na mojej mi5, korzystanie z mibanda stało się mocno utrudnione

Dużo biegam, i mierzenie ciągłe pulsu podczas biegania jest dla mnie bardzo istotne. Ponieważ aplikacja endomondo nie jest w stanie "wybudzić" opaski do ciągłego mierzenia tętna podczas aktywności to musze odpalać mifit, włacząć tam bieganie i wtedy endomondo. Do tej pory działało to bez zarzutu.

Obecnie mifit po wyagśnięcie ekranu (1-2min) rozłącza się z opaska, a tym samym potem endomondo.

Wszystkie opcje oszczedzania baterii są ustawione na "wyłączone, aplikacje działają w tle bez ograniczeń", są zakłódkowane, a i tak je rozłącza. Są wrzucone do autostartu.

Endomondo też samo się zamyka.

Gdzie jeszcze grzebać?

Mam to samo w samsungu ale z miband 1s
Po aktualizacji apki i firmware opaski non stop sie rozlacza i ciągle wibruje

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

U mnie ok.

Najpierw odpalam endo - musi złapać fixa z gps. - daję kłódkę.

Potem mifit i daję start - daję kłódkę.

I biegać

Edited by ik`ey

Polecam kupić aplikacje mi band tools 11z; chyba.

Tam właczasz opcje ,,ciagły pomiar pulsu" i wtedy endomondo ma cały czas dostarczany puls. Inaczej w mifit tryb bieganie kradnie gps endomondo i endomondo pokazuje trase po lini prostej z punktu A do B, śledzi jedynie na właczonym ekranie(u mnie tak było, a po kupnie tej apki ta jedna opcja załatwiła wszystko, no oprócz tego że endomondo nawet przez muzyke potrafi sie wylaczyc, ale to juz wina systemu.

Nic nie dało. Miband tools rozłącza puls jak ekran idzie spać. Mimo, że jest włączone ciągle mierzenie, wyłączone oszczędzanie baterii i kłódka

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.