Jump to content

Redmi note 4 wersja z 3 i 4gb ramu

Wojusek
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy miał ktoś może możliwość korzystania z redmi note 4x na snapdragonie w dwóch wariantach pamięci ram 3 i 4gb. Na ten moment korzystam z note 4 mtk 4gb ale chciałbym zmienić go na snapdragona. Niestety wersje 4gb ze snapem są ciężko osiągalne i zacząłem zastanawiać się czy ten 1gb robi istotną różnicę w pracy telefonu. Bez odpalenia żadnych aplikacji na wersji która teraz posiadam mam do dyspozycji około 2.1 GB ramu. Jak wygląda to na wersjach z 3gb? Czy do dyspozycji uzytkownika pozostaje ~1gb ramu? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

2 godziny temu, tpawel napisał:

Normalnie da się kupić 4GB na snapie global version

Da się ale tylko od jakiś Januszy biznesu z serwisem w piwnicy... No chyba że przeoczyłem jakieś źródło dystrybucji... No i żeby cena zmieściła się w 1100zl bo więcej nie jest wart ten telefon...

Nie robia az takiej roznicy ale skoro moge kupic taniej to wole 200 stowki przeznaczyc na dobra whiskey;) rozwazalem tez drozsza mi5 ale za duzo negatywnych opini co do jakosci niektorych podzespolow i odpuscilem temat,,,:)

Myślałem trochę o mi6 ale ona już chyba troszkę za droga zresztą nie używam az tak wielu aplikacji a mocna strona note'a jest jednak bateria, zwłaszcza na snapdragonie na czym nie ukrywam też mi zależy

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...