Padi Opublikowano 9 Lipca 2017 Opublikowano 9 Lipca 2017 Witam, Nie spodobała mi się aktualizacja Global 8.5.1.0. Postanowiłem wrócić do aktualizacji 8.2.9.0, więc ściągnąłem ze strony miui paczkę z odpowiednią aktualizacją i zainstalowałem ją na telefonie. Po zakończeniu wyskakują mi co chwilę błędy "Niestety, Usługa aktywacji..." i "Niestety, aplikacja Menedżer uprawni..." i robią to w taki sposób, że nawet po anulowaniu lub zgłoszeniu dalej wyskakują co sekundę tak, że nie mogę nic zrobić na telefonie. Nie mogę nawet zaktualizować do wersji 8.5.1.0 bo po jakimś czasie z wybudzonym ekranem telefon się restartuje. Pomocy!
ZduneX25 Opublikowano 9 Lipca 2017 Opublikowano 9 Lipca 2017 Przy robieniu downgrade trzeba przestrzegać zasad, rób wipe. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi