• 0
Tajgeer

Xiaomi jako następca Nexusa 5X

Question

Witam,

Do tej pory korzystałem z Nexusa 5X. Niestety w ostatnim czasie, po 1.5 roku użytkowania przytrafił mi się "sławny" problem z bootloopem. Telefon odesłałem na gwarancję, gdzie wymieniona została płyta główna - podjąłem jednak decyzję o jego sprzedaży.

Rozglądam się za nowym telefonem i przypomniałem sobie o istnieniu Xiaomi (a właściwie samego MIUI... ah te czasy MIUI na SGS 2 ;)). Rozeznałem się wstępnie po sklepach i zdecydowałem, że jestem w stanie przeznaczyć na nowy telefon około 1700 zł.

Bardzo ważne - chciałbym, aby telefon posiadał pełnoprawną gwarancję realizowaną w Polsce oraz minimum 32 GB pamięci wewnętrznej i działający Android Pay. Spodobał mi się Mi5, aczkolwiek nie mam pojęcia czemu różnica w cenie pomiędzy sieciówką (EURO RTV AGD) a Allegro jest taka drastyczna - pewnie chodzi tutaj o kwestii gwarancyjne / telefon "ściągany" z Chin?

PS: Wybaczcie umieszczenie tematu w złym dziale, nie zauważyłem w pierwszym momencie "Co kupić?" :(

Edited by Tajgeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
4 godziny temu, Tajgeer napisał:

Bardzo ważne - chciałbym, aby telefon posiadał pełnoprawną gwarancję realizowaną w Polsce oraz minimum 32 GB pamięci wewnętrznej i działający Android Pay. Spodobał mi się Mi5, aczkolwiek nie mam pojęcia czemu różnica w cenie pomiędzy sieciówką (EURO RTV AGD) a Allegro jest taka drastyczna - pewnie chodzi tutaj o kwestii gwarancyjne / telefon "ściągany" z Chin?:(

Czy musi to być bezwzględnie sklep w Polsce? ibuygou ma również serwis w kraju, w Mi Center. Prowadzi go "nasz" ;)@Acid.

Wówczas mógłbyś się "szarpnąć" nawet na Mi6. Z kuponem rabatowym powinieneś się zmieścić w żądanej kwocie:

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html

Jeśli okazałoby się zbyt drogo, wciąż świetnym rozwiązaniem jest Mi5 lub Mi5s. Model z "Plusem" ma większy ekran, więc nie wiadomo, czy będzie to Tobie pasować. Poza tym jego ceny są porównywalne do Mi-Szóstki, więc...

Jeśli musi być to koniecznie sklep w Polsce, to wygląda to tak:

http://funtech.pl/product-pol-6984-Smartphone-Xiaomi-Mi5-32GB-white-CE.html

https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-mi5-zloty-oficjalna-polska-dystrybucja-977138

https://www.emag.pl/telefon-xiaomi-mi5-dual-sim-32gb-lte-zloty-6954176887672/pd/DHL5W7BBM/

To sklepy, które oferują telefony Xiaomi z oficjalnej dystrybucji CK Mediator (w Polsce jest dwóch dystrybutorów: wspomniany oraz ABC Data).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.