Jump to content

Zakup Redmi 3 w 2017


Recommended Posts

Hej, rok temu kupiłem sobie redmi 3, po roku mogę stwierdzić że to bardzo dobry telefon, chciałem teraz kupić drugiego takiego dla dziewczyny ale w ogóle nie mogę ich znaleźć w sprzedaży, co się staneło już ich nie produkują ledwo po roku czasu? Teraz wszędzie redmi 4A... a za rok znowu nie będzie też już Redmi 4 tylko kolejny?

To jakieś nowe zasady produkcji w chinach? Jak będą tak zmieniać i wypadać te modele z rynku to raczej cienko z nimi będzie pod względem aktualizacji czy ewentualnych napraw gwarancyjnych czy tez poza?

Link to comment
Share on other sites

No że z 4ki będzie happy to ja wiem bo też go teraz mam, ale jej nie potrzeba żadnych wodotrysków nie bawi się tymi fejsikami i innymi snapami, względnie dobry aparat aby to miało i 5 cali bo za dużych też nie lubi i to tyle, dlatego redmi 3 byłby idealny... ale nawet używek nima. szouk, a takiego redmi 3 może bym dorwał za 300zł zamiast za 400zł tą 4ke, jak to się praktycznie nie różni tylko ma lepsze bebechy ale to się komuś przyda jak ktoś gra w gierki a nie tylko do dzwonienia i jakiś tam messanger + aparat.

No nic będę myślał i kombinował.

 Ale rok czasu to trochę lipa, ja używam przynajmniej 2 latka :P chociaż teraz faktycznie po roku zmieniłem z 3ki na 4ke ale to tak wyjątkowo wyszło.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...