Skocz do zawartości

Mirror link


tomi841

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Postanowiłem podpiąć się pod temat i może ktoś kto pracuje nad MIUI mi pomoże. Mam radio Vordon ht-869v2 który posiada mirrorlink. Od razu po kupnie (grudzień 2016) po podłączeniu telefonu bez problemów sterowałem smartfonem (Redmi Note 2) z poziomu wyświetlacza radia Vordon. Niestety po którejś aktualizacji Miui już nie mam możliwości aby sterować smartfonem, na wyświetlaczu radia jest widoczny ekran smartfona, ale nie ma możliwości jego sterowaniem poprzez dotyk radia. Nadmienię jeszcze fakt że żony telefon ( również Redmi Note 2 ) którego miui od kupna nie był aktualizowany (czyli ponad  rok) działa bez problemów z radiem, mogę telefon położyć gdziekolwiek w samochodzie podłączony kabelkiem usb z radiem i wszystkim sterować dotykiem radia samochodowego. Więc jestem pewny że MirrorLink działał  z MIUI i dopiero któraś aktualizacja spowodowała że utraciłem tą możliwość. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potwierdzam co pisze ajala73 mam podobną sytuacje tz jak kupiłem GRUDZIEŃ 2016 stacje multimedialną z chin z funkcją mirrorlink i podłączyłęm swojego mi3 kupiony kwiecień 2014 ze starym androidem i nakładką miui  wszystko działało tz sterowamie z komórki oraz sterowanie z ekranu radia 2 din a ostatnio tz wrzesień 2017 przyszed do mnie z chin redmi note 4,z android 7 i miui 8.5 i nie łączy sie z moim radiem. RÓWNIESZ PROSZE O POMOC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...