Skocz do zawartości

Xiaomi Piston v2 nie działają z LG G2 Mini


Jaroo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Miał ktoś z was już taki problem, że Pistony v2 nie działały z jakimś telefonem?

Właśnie dostałem nowe słuchawki i działają ze wszystkim czego próbowałem - 2 komputery i Iphone 5 ale nie działają z LG G2 Mini, do którego je kupiłem. :sad:  Wszystkie inne słuchawki jakie mam z nim działają bez problemu...

 

Według wszelkich oznak to oryginalne Pistony  - porównywałem z kilkoma wątkami o podróbach i zdjęciami.

 

Jakieś pomysły czy da się z tym coś zrobić?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom jest stockowy. Wpychałem mocno i nawet próbowałem dociskać na różne strony... Bardzo to dziwne. Sprawdziłem jeszcze w Nexusie 4 i działają bez problemu. Na oko ich jack wygląda tak samo jak w innych słuchawkach ale widać musi być jakieś minimalne niedopasowanie zarówno w gnieździe jak i w jacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, choć nie rozumiem tego. Jack wygląda dokładnie tak samo jak w Applowych earpodach a one działają w LG G2 Mini bez zarzutu. Może coś w elektronice.

Póki co robię odsłuch na Iphonie i muszę przyznać, że pistony grają nawet ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, skoro mi działają z LG G2 to czemu miałyby nie działać z LG G2 mini??? Przecież to bardzo podobne urządzenia. Jaki standard Lalo miałeś na myśli? Zresztą kupiłem już od Ciebie 2 pary tych słuchawek i nie ma z nimi najmniejszego problemu:)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozostanie się pogodzić z tym, że nie działają z G2 Mini. Jak wciskam play to dźwięk idzie z głośnika w telefonie. Rom jest stockowy i do tej pory wszystkie słuchawki/kable z nim działały (podłączałem Applowe earpody, Bose nauszne i kabel do podłączenia do wzmacniacza). Jak już pisałem Pistony też działają ze wszystkim czego do tej pory próbowałem - nawet z Nexusem 4, który też jest robiony przez LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...