Skocz do zawartości

Redmi 3s brak możliwości połączenia


maciaswoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim Redmi 3s, telefon po wymianie wyswietlacza, najpierw był problem z zasięgiem kartę czytał bo prosił o pin. Problem rozwiązany z kontem xiaomi zmiana na eng i z powrotem na pol dodam że muszę to co jakiś czas robić ponownie, wywala brak sieci.

Wszystko by było ok gdybym mógł wykonywać połączenia wybieram kontakt dzwoni i cisza nic się nie dzieje. Smsy dochodziły bo pobierało kod przy zakładaniu nowego konta xiaomi

 

* Dodam że po "chyba" po aktualizacji coś się zchrzaniło...

Edytowane przez maciaswoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam xiaomi redmi 3s
od wczoraj mam taką akcję że gdy chce się do kogoś dodzwonić raz się da za chwilę nie da, to samo z smsami , natomiast gdy chcę sprawdzić np środki na kącie *124*# wyskakuje komunikat
"problem z połączeniem lub błędny kod mmi" dopiero po kilku próbach czasami się uda uzyskać informację o środkach tak jak smsy raz dochodzą raz ciągle oczekuje ..
Do mnie też raz się da dodzwonić raz nie .
Telefon pokazuje że zasięg jest .
Miał ktoś podobnie ?? Jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry,

 

Opiszę pokrótce swój problem - zmieniłem sieć PLAY na Premium Mobile ze względu na niby lepszy zasięg. Problem jest taki, że zasięg jest, Internet hula w LTE, SMSy i MMSy wychodzą i przychodzą bezproblemowo, jednak ogromny problem mam z wykonywaniem połączeń do kogokolwiek (i vice versa) - 9/10 prób wykonania połączenia jest nieudanych - brak sygnalu, po jakimś czasie rozłącza. Raz się uda, że po ok. 8-10 sekundach pojawi się sygnał i można dzwonić.

Tak to wygląda, gdy typ sieci jest ustawiony automatycznie na LTE - wszystko działa świetnie, oprócz dzwonienia. 

Gdy przełącze ręcznie na sieć 2G - sygnał jest od razu, można dzwonić i odbierać połączenia - ale jak wiadomo, przy 2G o Internecie mogę zapomnieć.

Kartę już raz wymieniłem - bez skutku. Przełożyłem kartę do Samsunga S5 NEO - wszystko działa jak należy. Do Xiaomi wrzuciłem kartę Orange, która była w Samsungu - również działa jak należy. Wszystko skonfigurowane zgodnie z instrukcją na stronie operatora, próbowałem resetować, próbowałem ponownie ustawiać - nic to nie zmienia.

Wersja Android 6.0.1 MMB29M

Wersja MIUI: MIUI Global 8.5 | Stabilna 8.5.4.0 (MALMIED)

 

Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...