Jump to content

Etui do red rice


rm_125

Recommended Posts

Silikonowe etui uratowalo mojego starego samsunga wiele razy, takie najtansze.

W mi2s mialem hard back od nillkina, szlag trafil wyswietlacz wewnatrz przy upadku z malej wysokosci. Teraz mam flip cover skorzany, spadal wiele razy, i lepszej ochrony sie nie da mu zapewnic. Wkurza przy ladowaniu, bo dół zakryty, i jako nawi klapka nie moze dotykac tylu tel, bo glosu nie slychac

Tap tap from MI2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kupiłem swojego rr na ali od CBT z giftami i nie polecam od niego brać giftów, klapka od flip case jest ok, ale plecki to chińska tandeta, z przycisków już się ściera farba, a folię na ekran trzeba samemu wycinać... Do tego czytnik z maksymalną przepustowością pół mega...

Wysłane z mojego HM 1SW

Link to comment
Share on other sites

Ja usługom CBT podziękowałem w tamtym roku jak do telefonu za 240$ jako gift dali mi piękne etui uniwersalne, bez wycięcia na aparat, które wyrzuciłem do śmietnika. Mogliby dziady przynajmniej uczciwie napisać, że nie mają na stanie oryginalnego to bym równocześnie gdzie indziej zamówił.

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Jak będę brał szkła nillkina, mogę Ci wziąć flipa jeśli będzie dostępny. Ogólnie najlepiej kupić szkło hartowane + silikon oryginalny, nic lepiej nie zabezpieczyć Ci telefonu. W takim flip case 1 felerny upadek i telefon będzie zniszczony.

MIUI_V5/N5

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie najlepiej kupić szkło hartowane + silikon oryginalny, nic lepiej nie zabezpieczyć Ci telefonu. W takim flip case 1 felerny upadek i telefon będzie zniszczony.

MIUI_V5/N5

A mi sie zdawalo, ze flip cover bedzie chronil znacznie lepiej.. w mi2s mialem oslone na tył nillkina, taka z miekkiego plastiku. Na przodzie folia dobra. Po upadku z pol metra szklo wyswietlacza bylo cale, ale lcd szlag trafil. Mialem pozniej skorzanego flip vovera, spadl mi tel kilka razy, nigdy nic mu sie nie stalo - chroniony z kazdej strony.

W rr1s mam szjlo nilkina, czekam na flip covera, zobaczyny co bedzie warty. Przynajmniej zabezpiecza przod tel jak mam go w plecaku z kluczami..

Tap tap from MI2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...