Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją i fastbootem.


Midio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Dzisiaj pojawiła sie aktualizacja miui do jakiejś wersji 8.1........  albo 8.2...... no i kurde kliknełem żeby sie pobrała no i się pobrała kliknełem żeby się zaktualizowało telefon się wyłączył no i pojawiła się informacja z logo miui Nie wyłączaj urządzenia. Trwa aktualizacja miui. czy jakoś tak no i pasek dochodził no maks do 10% całości (biały pasek) po tym telefon się wyłączał no i znów się wyłączał i leciał ten pasek ale nie włączał się całkowicie tylko w tym ekranie czarnym co było logo i ta informacja i znów dochodziło do max 10% no kurde cały czas w koło macieju i co mam zrobić jak przetrzymuje przycisk power to się wyłącza i znów wyskakuje czarne okno z logiem i informacją o aktualizacji i tym paskiem:/ o co chodzi jak tą aktualizację wyłączyć albo co z nim zrobić ?
PS: Nie mogę także uruchomić fastboota za pomocą kombinacji 2 przycisków a i jak prztrzymuje przycisk power to telefon sie juz po prostu wyłącza a jak chcę go włączyć to dalej pojawia się aktualizacja i znów dochodzi do 10% i sie wyłącza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...