• 0
Sign in to follow this  
rudachi

Zakup Xiaomin powyżej 5" okolice 2000zl

Question

Witam serdecznie. Od 3 dni intensywnie śledzę Wasze forum jak i recenzje telefonów Xiaomin. Tak się składa że zaczynam się rozglądać za nowym urządzeniem, mój niespełna 3 letni Note3 zaczyna szwankowac i czas znaleźć coś nowego. Z Note3 byłem bardzo zadowolony, spełniał w zasadzie wszystkie moje wymagania. Niestety Samsung nie wydaje nowych edycji tego klasyku a ze lubie czasami spróbować czegoś nowego i Xiaomin mnie zaintrygowal wiec zakładam u Was temat.

Czego szukam... przede wszystkim duży wyświetlacz - najlepiej porównywalny do Note3 czyli okolice 5.5".

-dobry aparat

-dużo siedzę na internecie i w mediach społecznościowych (fejs, insta...)

-korzystam ze spotify oraz dużo słucham muzyki.

Jednym słowem telefon który w razie potrzeby wykona dobre zdjęcie a w ramach nudy w pracy pomoże ja zabić przewidziany na użytek około 3 lat więc wypadałoby żeby miał fajne podzespoły.

Prawdę mówiąc naczytalem się forum, recenzji i naogladalem filmików i mam w głowie mętlik. CO POLECICIE ?

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nie ma xiaomi z tak dużym wyświetlaczem który robi dobre zdjęcia, bo jak rozumiem za tą kasę pewnie oczekiwalby czegoś na poziomie S7?

Wysłano z Redmi Note 4x

• 0

Tak. Jednego nie da się Tobie zapewnić. Zdjęć na poziome S7. Resztę wymagań spełnia Mi5S+, Mi Note 2, Mi Mix

Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this