Skocz do zawartości

MALMIDL vs LAND


DanielP90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam Redmi 3s z wersją MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.5.0(MALMIDL).

Chciałbym wgrać od miuipolska lub xiaomi.eu (to jest to samo?) lecz one mają KOD LAND a mój MALMIDL. Jest to problem czy nazwa kodowa nie ma znaczenia przy wgrywaniu od nowa romu?

Aktualnie będę odblokowywał BL, o dziwo po kilkunastu min dostałem kod do odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land lub HM3SHM3X to nazwa kodowa Redmi 3S, dla których to oznaczeń pobiera się romy mające różne nazwy np.MALMIDL, miui HM3SGlobal, xiaomi.eu HM3SHM3X itp.

Nie chcę być źle zrozumiany, ale zacznij od czytania forum to możesz sobie nieźle namieszać w telefonie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Xiaomi.eu i Miui polska to jest to samo.

2.Nazwa kodowa telefonu jest LAND więc nie ma problemu

3. To nie jest kod do odblokowania telefonu ;-)

4. Sugestia polecam ROM global dev

5. Odsyłam do kompendium wiedzy redmi 3S tu znajdziesz większość odpowiedzi na swoje pytania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Findfox napisał:

1.Xiaomi.eu i Miui polska to jest to samo.

2.Nazwa kodowa telefonu jest LAND więc nie ma problemu

3. To nie jest kod do odblokowania telefonu ;-)

4. Sugestia polecam ROM global dev

5. Odsyłam dKOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQo kompendium wiedzy redmi 3S tu znajdziesz większość odpowiedzi na swoje pytania.

Czemu polecasz global dev a nie xiaomi.eu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gdyż poleca go większość użytkowników ;-) . Po za tym na xiaomi.eu ciągle włączą się asystent chiński zamiast tego od google. Jako parodii do tego jest słabiej spolszczony niż global dev. Głębiej w ustawieniach znajdziesz nawet napisy po chińsku. Mniej zabawy z aktualizowaniem. Na global dev aktualizując regularnie nie musisz pobierać całej paczki romu, bo to przecież trochę waży. Natomiast na xiaomi.eu masz więcej wolnej pamięci RAM i zbędne apki są wyrzucone.

Edytowane przez Findfox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Findfox napisał:

Polecam gdyż poleca go większość użytkowników ;-) . Po za tym na xiaomi.eu ciągle włączą się asystent chiński zamiast tego od google. Jako parodii do tego jest słabiej spolszczony niż global dev. Głębiej w ustawieniach znajdziesz nawet napisy po chińsku. Mniej zabawy z aktualizowaniem. Na global dev aktualizując regularnie nie musisz pobierać całej paczki romu, bo to przecież trochę waży. Natomiast na xiaomi.eu masz więcej wolnej pamięci RAM i zbędne apki są wyrzucone.

Przekonałeś mnie, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...