Skocz do zawartości

Mi band 2 nie jest wykrywanie na Galaxy S8 !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem. Opaska Mi band 2 jest wykrywanie przez bluetooth w Samsung Galaxy S8 i łączy się z nim Alllleee aplikacja Mi Fit nie wykrywa opaski. Wyszukiwanie kończy się komunikatem żeby spróbować ponownie. Orzeł dosłownie aplikacji nic nie dało reset telefonu też, aplikacje mam najnowszą z Google Play, zna ktoś jakiś sposób na ten problem ??

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sposób i 100%skuteczność to sprzedać s8 i kupić coś z xiaomi

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka



Miałem mi4 przez prawie dwa lata Ale Xiaomi ma kilka rzeczy z których się rezygnuje i zmieniłem na pełnowartościowego flagowca który od premiery jest dostępny w przeciwieństwie do xiaomi. Nie zmienia to faktu że xiaomi to świetny sprzęt i polecam każdemu kto ma do wydania do 1500 zł.
Ale nie o tym proszę tylko o konkretne próby rozwiązania problemu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Panczo_Dragon napisał:

przez bluetooth w Samsung Galaxy S8 i łączy się z nim Alllleee aplikacja Mi Fit nie wykrywa opaski.

Błędem było parowanie przez bt. Trzeba parować przez MiFita, bez wcześniejszego parowania w bt telefonu. A jak wejdziesz w ustawienia MiFita to tam widzi jakąś opaskę? Jak tak to trzeba tam odparować i dodać ponownie. Dodatkowo rozłącz w bt i pozwól żeby MiFit włączył bt i znalazł opaskę. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem było parowanie przez bt. Trzeba parować przez MiFita, bez wcześniejszego parowania w bt telefonu. A jak wejdziesz w ustawienia MiFita to tam widzi jakąś opaskę? Jak tak to trzeba tam odparować i dodać ponownie. Dodatkowo rozłącz w bt i pozwól żeby MiFit włączył bt i znalazł opaskę. Może pomoże.


Dziekuje za pomoc Ale niestety ten sposób też nie działa. W Mi Fit nic nie widać po rozliczeniu i ładowaniu przez aplikacje nadal nic. Bardzo dziwna sprawa :/

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...