Skocz do zawartości

Głośność na słuchawkach podczas rozmowy


partyzant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam problem z poziomem głośności podczas rozmowy kiedy korzystam z słuchawek. Pomimo wybrania najniższego poziomu głośności podczas rozmowy dźwięk jest zbyt głośny co praktycznie uniemożliwia rozmowę przez nie. System w telefonie to miui 8.2.4.0 global stable, telefon kupowany z ibuygou. Czy ktoś ma może podobne problem, lub wie jak go rozwiązać. 

Edytowane przez partyzant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak na 4A jak i 4X note. Zarówno jeśli chodzi o słuchawki jak i normalne rozmowy. Przez bluetooth jest natomiast ok :) Na globalu nic nie zrobisz jako, że nie ma roota. Na EU można kombinować z aplikacjami typu Dsp menager czy volume control v2. Chociaż bez roota też spróbować można aczkolwiek wątpię, że będzie oczekiwany efekt.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie kminię. Root jest zero jedynkowy. Jest bądź nie. Na starych wersjach globala dla 4X twrp i root działają. Na nowych roota nie ma.

Masz jakąś wyjątkową wiedzę to się nią podziel. Bo my chętnie skorzystamy. Na razie mało konkretów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy znalazłeś jakieś rozwiązanie problemu? Bo ja mam to samo w Redmio Note 4 i strasznie mnie to denerwuje. Głośność za zablokowana na min. ok. 20% i nie da rady ciszej. Wysokie tony czasem rozsadzają bębenki jak się używa słuchawek dousznych.
Pozostaje sobie dorobić regulację pokrętłem na kablu słuchawek albo BT. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...