Jump to content

Kupno Xiaomi Redmi Note 4x

kbik

Recommended Posts

Witam.

Szukam dobrej duszyczki, która pomoże przy zakupie modelu jak w temacie - RN4x 4/64.

Może macie jakiś dobry link do dobrej aukcji?

Ja znalazłem coś takiego:

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-5-5-Inch-4G-64GB-Smartphone---Black-377159.html

Ups - to jest mode 4 a nie 4x

Co o tym sądzicie?

Na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu?

W chwili obecnej posiadam HTC Desire 820 - zastanawiałem się również nad model Mi Max ale trochę boję się tej wielkości :) Spróbuję poszukać tego modelu gdzieś po sklepach aby go dotknąć i sprawdzić tą wielkość.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edited by kbik

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4X-5-5-Inch-4G-RAM-64GB-ROM-Smartphone---Black-377982.html

Znalazłem coś takiego - możecie polecić tego sprzedawcę?

Jeszcze jedno - zdecydowałem się na 4x ponieważ użytkownicy piszą, że procesor Snapdragon 625 jest mniej baterio żerny od Helio X20.

Czy ta różnica jest znacząca? Bo jeśli nie to zwykłe RN4 jest więcej dostępnych na procku X20 i będzie go łatwiej dostać.

Co do pamięci RAM - szukać z 4GB czy może wystarczy 3GB - na telefonie nie będę grać w jakieś wymagające gry (bo nie kupuję go do gier - przeznaczenie standardowe jako tel + filmy, muzyka jakieś programy).

Dlaczego 64BG pamięci wbudowanej - w chwili obecnej mam 16 i ciągle mam komunikaty "mało miejsca" - wiadomo, że instalowane programy instaluję się w wewnętrznej pamięci i chcę mieć święty spokój na dłuższy czas.

Telefon musi mieć możliwość rozszerzenia pamięci poprzez slot na kartę pamięci.

Edited by kbik

Ok. Czyli 75% dłużej trzyma bateria?

A można spytać jaką wersję ty masz 4x? 3/32 4/64?

A może jednak wystarczy mi te 32GB:)

Gdzie kupiłeś swojego? Może masz jakieś zaufane źródło?

Dzięki

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...