Sign in to follow this  
patryk211

Nie mogę wykonać połączenia

Recommended Posts

Witam wszystkich piszę ten temat dlatego że po zainstalowaniu wczoraj nowej aktualizacji nie mogę wykonać żadnego połączenia ani wysłać SMSa. Przy połączeniu jest cisza (niema sygnału) i nagle wyskakuje połączenie zakończone a przy sms nieudane, gdy chce sprawdzić stan konta problem z połączeniem lub błędny kod wyskakuje, dodatkowo przed wczoraj zanim zainstalowałem aktualizacje normalnie wszystko działało. Nie wiem co mam zrobić, mam czekać na nową łatkę (może pomoże) czy oddać do sklepu na gwarancję A może to jakis mały myk który coś pomoże, proszę o pomoc i z góry dziękuje.

P.S Inni mogą do mnie dzwonić i wysyłać smsy. Dodam jeszcze że internet normalnie działa a telefon to Note 3 PRO i wcześniej nie miałem takich problemów, telefon śmigał dobrze.

Edited by patryk211

Plik tgz jest pod mi flash a plik zip pod twrp

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

14 minut temu, skay77 napisał:

Plik tgz jest pod mi flash a plik zip pod twrp

Nic z tego nie rozumiem, jestem zielony w tych tematach. Chce sciągnąć tego który sam się zainstaluje.

Chcesz zaktualizować ,więc pobierasz plik zip na telefon odpalasz recovery a potem w nim install cała robota ,chyba nic skomplikowanego, jeżeli nie masz recovery to instaluj na windowsie adb(android debug bridge) i przez właśnie te adb instaluj recovery pod twój model też czynność prosta jak bzykanie ladacznicy (:

te recovery na bank nie sprawia  klopotow   zarowno na  Note  3 pro  jak ni na mi5 s plus  h_1491734231_5186758_7bbcea13d9.png

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this