Skocz do zawartości

Nie mogę wykonać połączenia


patryk211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piszę ten temat dlatego że po zainstalowaniu wczoraj nowej aktualizacji nie mogę wykonać żadnego połączenia ani wysłać SMSa. Przy połączeniu jest cisza (niema sygnału) i nagle wyskakuje połączenie zakończone a przy sms nieudane, gdy chce sprawdzić stan konta problem z połączeniem lub błędny kod wyskakuje, dodatkowo przed wczoraj zanim zainstalowałem aktualizacje normalnie wszystko działało. Nie wiem co mam zrobić, mam czekać na nową łatkę (może pomoże) czy oddać do sklepu na gwarancję A może to jakis mały myk który coś pomoże, proszę o pomoc i z góry dziękuje.

P.S Inni mogą do mnie dzwonić i wysyłać smsy. Dodam jeszcze że internet normalnie działa a telefon to Note 3 PRO i wcześniej nie miałem takich problemów, telefon śmigał dobrze.

Edytowane przez patryk211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zaktualizować ,więc pobierasz plik zip na telefon odpalasz recovery a potem w nim install cała robota ,chyba nic skomplikowanego, jeżeli nie masz recovery to instaluj na windowsie adb(android debug bridge) i przez właśnie te adb instaluj recovery pod twój model też czynność prosta jak bzykanie ladacznicy (:

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...