Skocz do zawartości

Bateria trzyma bardzo krótko..


majkel3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu kupiłem używanego Mi4 w idealnym stanie w wersji z lte i 3gb ramu, jest to mój pierwszy telefon tej marki i jestem bardzo zadowolony ale mam wielki problem z baterią która trzyma bardzo krótko. Na codzień korzystam z 4g, 3g w porównaniu do tamtej jest zauważalnie więcej dluzsza w okresie pracy? Gdy włączyłem telefon po raz pierwszy to dałem ustawienia fabryczne, uruchomiło mi się jakieś menu, recovery chyba tak? Wybrałem wipe i zaznaczyłem na pewno cache, data i jakiś dalvic coś tam, nie zaznaczyłem system. Być może to jakoś przez to? Jak przygotować telefon aby był w pełni sformatowany że wszystkim najdokładniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel

@skay77

Zainstalowałem wybrane aplikacje ale kompletnie nie wiem co ja mam w nich wybrać. Kernel adiutor wymaga roota którego nie mam.. Nie mogę znaleźć nigdzie jak to się robi i jak wgrywa się aktualizacje. Wstawiam ss z CPU - z. 

Screenshot_2017-04-07-08-19-58-833_com.cpuid.cpu_z.png

Screenshot_2017-04-07-08-20-02-596_com.cpuid.cpu_z.png

Screenshot_2017-04-07-08-20-07-030_com.cpuid.cpu_z.png

Screenshot_2017-04-07-08-20-10-708_com.cpuid.cpu_z.png

Screenshot_2017-04-07-08-20-14-080_com.cpuid.cpu_z.png

Screenshot_2017-04-07-08-20-17-619_com.cpuid.cpu_z.png

W jaki sposób zrobić full wipe, wszystkiego dosłownie? Da się wyłączyć niektóre aplikacje w systemie? Jest kilka niepotrzebnych z których w ogóle nie korzystam. A gdy chce je wyłączyć to tak jakby opcja jest niedostępna, dlaczego? Z tego co wiem w 6.0 na każdym telefonie można było, nawet w poprzednich wersjach. Ogólnie sory za tyle pytań ale siedzę na stornie i serio ciężko coś znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja jest prosta bo w Mi4 masz fabrycznie nie zablokowany bootloader
Musisz ściągnąć paczkę z miui polska na telefon, wchodzisz w apke aktymualizacje, w prawym górnym rogu w trzy kropki, zainstaluj aktualizacje z pliku zip, wskazujesz to co pobrałes i już. Samo się robi

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...