Skocz do zawartości

Zmiana imei - czy możliwa na telefonach xiaomi


pablitto83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak sie zastanawiam, czy jest mozliwosc zmiany nr imei w mi2s? Bylo by mi to przydatne. Dodam, ze chodzi tu o dzialania na moim wlasnym telefonie, ktory zakupilem na ibuygou. Jeslibktos mogl by podpowiedziec cos w tym drazliwym temacie byl bym wdzieczny

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w PL. Jak ktos ma wiedzę i ew. byl by gotow pomoc moge napisac na priv po co potrzebuje, wtedy ta osoba zdecyduje czy chce pomoc. Co do Turcji to znam problem z ich oplatami za korzystanie z tel, stad ludzie tam czesto zmieniaja imei.

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn problem Turcji polega na tym, że władze nie pozwalają na użycie telefonów kupionych poza granicami kraju lub na wolnym rynku. Inaczej możesz tam mieć telefon jedynie od operatora. Zmiana Imei pozwala wprowadzić telefon do użytku w tym kraju.

Z tego co wiem nie da się w prosty sposób tego zrobić. Na Xiaomi.eu były wątki o tym. Na Qualcomma chyba nie ma możliwości. Chyba jedynie na MTK coś można zrobić programami do flashowania i przywracania Imei.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obryty w te klocki nie jestem, wiec jesli jest to naprawdę wyzsza jazda, to chyba sobie odpuszcze ta zabawe. Poszukam na wskazanym forum jeszcze, a noz cos sie uda.. Nie jestem programista ani hakerem, a chce to zrobic na wlasny użytek

Tap tap from MI2

 

edit:

Cóż, znalazłem narzędzia do zmiany imei, ale wszystkie sa chyba pod MTK, bynajmniej tak sa sygnowane. Na laptopie z win 8 nie dało się nic zrobić, jakby brakowało emulacji com na usb ( interfejs do auta na usb radzi sobie bez problemu..). Na PC z win XP wszystko, gra, ale problem z instalacją jakichś sterowników. Jak na razie się poddaję.  Jak by się komus udało dajcie znać

Edytowane przez pablitto83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...