Skocz do zawartości

Brak LTE, dziwne zachowanie dual sim


cookie5297

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku. Miałem MIUI 7, w wersji był literki CN czyli podobno syf (chciałem zmienić bo coś z zarządzaniem RAM zaczęło się psuć). Wszystko działało, lte na obu slotach, było pięknie. Porady były abym pozbył się tego i zainstalował MIUI 8. Miałem odblokowany bootloader (taki kupiłem). Po instalacji, nie działały ustawienia i w końcu odblokowałem normalnie bootloader i poszło. Wszystko działa tylko nie LTE oraz LED ale to nie na temat. Zmiana APN nic nie dała, menu *#*#4636#*#* też nic nie dało, ustawiałem wszystko, zmieniałem sloty SIM, robiłem wszystko co mogłem i lipa. Na 3g działa, ale też jakoś dziwnie się zachowuje, obie sim maja ciągle taki sam sygnał, w tym samym czasie tracą, łapią itd. MIUI 8.3   7.3.23 (rozwojowa), nie znalazłem nigdzie rozwiązania. Może to wersja MIUI jest zła? Albo ja coś popsułem, prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miui 8.3? Nie znam. Na RN3 (Global) najnowszy stabilny to 8.1.6.0 (jeśli dobrze pamiętam). Zacznij od sprawdzenia którą wersję telefonu posiadasz (Kenzo czy Kate), a następnie pobierz odpowiedni do niego rom (China lub MIUIPolska w wersji stabilnej lub rozwojowej).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są screeny, ale jak już mówiłem ustawiałem to na różne sposoby i nic nie dawało. Na 2 sim też nie mam 4g także to na 90% wina systemu. Zmiany slotów nic nie dają. Jak mam ustawione lte/3g/2g to co jakiś czas wyłącza się przesył danych, tak jakby łapał 4g ale nie chciał go używać, a gdy już wracało do 3g/h+ to się sam z powrotem włączał. Zanim zacznę coś grzebać głębiej w systemie zmienię jutro na stable.

1.png

2.png

3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...