Skocz do zawartości

Nowszy MIUI oraz ustawienia fabryczne


NieznajomySeba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewne pytanie odnośnie wersji MIUI, a raczej jak wgrać nowszą wersję lub kiedy będzie aktualizacja.

Posiadam wersje MIUI 8.1.1.0 | Stabilna. Moje pytanie to polega na tym jak wgrać aktualizacje by mieć nowszą wersję. Brat  kupił również ten telefon, lecz kilka miesięcy później niż ja i ma nowszą wersje i wiele takich przydatnych i ładnie wyglądających elementów. (Chodzi o oprogramowanie). Pobrałem dzisiaj wersję jakąś 8.2 i próbowałem ją zainstalować, ale wystąpił błąd i instalacja nawet nie ruszyła. Ktoś mógłby pomóc albo wyjaśnić co zrobić? :)

Co do drugiego. Zawsze mnie to interesowało :D Gdybym dał ustawienia fabryczne telefonu to wróciłbym do momentu w którym go uruchomiłem zaraz po kupieniu? Czy może będzie tak, że utracę wszystkie aplikacje typu Google etc?

A tak po za tym ile średnio trzyma Wasz RN3P? :D U mnie przy dość "ostrym" użytkowaniu (snap, instagram, fb, mess, sms, muzyka) trzyma dzień.

PS: Dziękuję serdecznie z góry za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo. Nie ten dział. Redmi note 3 to nie to samo co Redmi 3.

Secundo. MiFlash jest odpowiedzią na Twoje pytanie. Co to jest i jak go używać - znajdziesz na forum.

Tertio. Ustawienia fabryczne, jak sama nazwa wskazuje przywracają telefon do ustawień fabrycznych (telefon jak ze sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...