Skocz do zawartości

mi5 telefon sam sie wyłancza


agaafka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna mam problem ze telefon sam sie wyłańcza ale w taki sposób że nie idzie go włończyć dopiero rozbieranie i wypinanie baterii i wpinanie powoduje że zaczyna startować potem jest wszystko ok i trwa to dzien dwa i znów gaśnie podkreśle jedynie że nie bawiłem się w zadne odblokowywanie czy wgrywanie jakiś cudów mam go takiego jaki przyszedł z Chin dzieje sie to od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłańczać, włończyć... Ale kombo. Nie mogłem obok tego przejść obojętnie.

No to jak nie wgrywałeś nic, to czemu pytasz co się dzieje na forum romu miuipolska/xiaomi.eu? zmień sobie na ten rom, albo pisz do tych co zrobili oprogramowanie które używasz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zrobić bootladera od xaomi mam sciagnietego bootladera w ustawieniach informacja o telefonie mam napisane model MI5 nie mam pewności czy dobrze sprawdzam ten model na pudełku nie mam nic napisane upewniem sie zeby nie okazało sie ze to Mi5Plus albo jeszcze inny

wersja Androida 06MRA58K

wersja MIUI 7.3.8.0 jest to już wersja przez kolegów z Polski przetłumaczona niestety nie wszystko jest nieco jeszcze po angielsku

czy mam wgrać Chińskiego roota i jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agaafka napisał:

jak sprawdzić model telefonu i jakiego roota Chińskiego sciagnąc

Nie masz zielonego pojęcia co robisz, a czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją dobrą stroną.  Oddaj telefon w pewne ręce do wgrania software, bo inaczej skończy się to jego uwaleniem - będzie płacz i zgrzytanie zębami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zexon72 napisał:

Nie masz zielonego pojęcia co robisz, a czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją dobrą stroną.  Oddaj telefon w pewne ręce do wgrania software, bo inaczej skończy się to jego uwaleniem - będzie płacz i zgrzytanie zębami. 

widzę ze forum niepotrzebne dziękuje Zexon72 za pomoc ale bardzo Cię proszę nie chcesz pomóc nie pomagaj może inni pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając zaległości w podstawach interpunkcji i ortografii, musisz przyswoić pojęcia typu root, rom, bootloader. Wtedy dopiero czytaj tematy o zmianie romu. A samą zmianę romu zostaw na koniec .

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcje są rozpisane krok po kroku, bardzo precyzyjne. Z pytań które tutaj zadałeś wynika że KOMPLETNIE nie wiesz co przeczytałeś, a instrukcje równie dobrze mogą być po chińsku. Prostszym językiem nie da się tego opisać - daj komuś kto się zna, może masz kogoś w swoim mieście co za symboliczną opłate Ci zrobi. Albo w MiCenter.

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, agaafka napisał:

chodzi o pomoc a ja tu Panowie pomocy nie widzę dziękuję za złośliwości i naukę ortografii i interpunkcji

A czego sie spodziewales, skoro na glownej stronie jest poradnik krok po kroku co i jak, ludzie nagrywaja na YT poradniki, dla kompletnych... laikow ktorzy maja problemy z czytaniem, a tobie sie za to nie chcialo nawet wziac. Zamierzasz sie zabrac za cos, przy czym potrzeba troche wiedzy i ogarniecia CO sie robi, a brak ci podstaw nawet w nazewnictwie... Jakich reakcji oczekiwales?

W drugim poscie powinienes wkleic screenshota z "informacji o telefonie" gdzie bedziesz mial napisana wersje systemu, co i jak. O takie cos jak na obrazku. A potem prosic kogos o pomoc w temacie, a ty sie unosisz bo hurr durr forum niedobre i ludzie zli. Jak kuba bogu tak...
 

1111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...