Skocz do zawartości

Wyłączanie się aplikacji


dale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zaczął u mnie występować problem, że aplikacje samoczynnie się wyłączają. Najbardziej widać to po Sklepie Google Play i aplikacji YouTube. Gdy chcę zainstalować aplikację, klikam, pobiera, a gdy dochodzi do 100% wyłącza się. Z Youtubem wygląda tak, że mogę wyszukać, wybrać filmik, klikam, żeby odtworzył i aplikacja się wyłącza. Problem wystąpił nagle, bez grzebania w systemie, zmiany opcji etc. Podobnie się dzieje w innych aplikacjach, ale nie wszystkich.

Przywróciłem fabrycznie telefon i było dobrze przez jakieś 12 godzin, po czym znowu to samo występuje (nie przywracałem telefonu z kopii zapasowej, wszystko ustawiane od zera).

Telefon z chińskim softem (MIUI 8.1.2.0), nie było nic odblokowywane.

 

Ktoś ma podobny problem? Albo wie, co może powodować taki stan rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko pytanie - dlaczego nagle się zrobiło tak, skoro od 3 miesięcy było wszystko ok? Nie było żadnej aktualizacji w tym czasie. Stąd - co się może dziać? Jakieś ustawienia?

Obawiam się zmiany na wersję EU, bo jak coś się dalej gibnie, to tracę gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dale napisał:

Obawiam się zmiany na wersję EU, bo jak coś się dalej gibnie, to tracę gwarancję.

Ktoś sprzedał Ci telefon ze smieciowym software w którym może być nawet i oprogramowanie szpiegujace, a Ty liczysz na jakąś gwarancję?

Odblokuj bootloader i wgraj miuipolska/xiaomi.eu innego oprogramowania z językiem pl nie ma dla tego modelu. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Tylko pytanie - dlaczego nagle się zrobiło tak, skoro od 3 miesięcy było wszystko ok? Nie było żadnej aktualizacji w tym czasie. Stąd - co się może dziać? Jakieś ustawienia?
Obawiam się zmiany na wersję EU, bo jak coś się dalej gibnie, to tracę gwarancję.


Jak obawiasz się zmiany na EU, to lepiej sprzedaj Redmi Pro i kup coś odrazu z globalem albo coś z firm europejskich. Na smieciowym nigdy nie będzie dzialał dobrze tell

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...