Skocz do zawartości

Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress


szczecik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie widzę SSM.... BTW teraz lepszym cenowo wydaje się eternal... jedyne Goldway gwarantował przesyłki bez VAT. Teraz to u każdego loteria. Także ja bym się wstrzymał. Sam chcę kupić i jedyne co mnie motywuje to kupony dzięki, którym obniżenie ceny nieco zachęca. Ale mi4, które chce ma tylko Goldi a tam kurier 16$ a to dużo. I sam jestem na rozdrożu

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 4 105$, potencjalnego vatu 25$, serio warto płacić 16$ za wysyłkę?

Redmi PRO by TT



Nie warto. Dlatego jeszcze nic nie kupiłem. Czekam aż ktoś zaoferuje wysyłkę bez Vat

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zeork napisał:

Ale takowa wysyłka także kosztuje(kosztowała 11-16$) Moim zdaniem nie warto kupowac z ssm, dhl tak tanich telefonów. Zreszta nie warto kupowac mi4 bo to na 100% refub. 3 lata po premierze.

Tak samo jest z mi4c i było a obecnie mi5 np biały, np z regenerowanymi płytami głpwnymi. A napis "nowy" jest a jakże.

Jakie zrodla na te rewelacje?
O mi4c byla burza na forum swego czasu, ale nie stanelo nigdzie ze te sprzedawane pare miesiecy temu po 100-110$ to byly refurby. Podobnie z mi4 pomijajac date premiery, to sprzedaja obecnie tylko 2/16/LTE od china telecom.
A tym bardziej jesli chodzi mi5, skad takie info, ze regenerowana/wymieniana plyta i wrzucane jako nowy? Jest juz nie produkowany, ale od cholery sztuk zostao bialych i zlotych 32-64GB. Bo tego jest od groma we wszystkich sklepach, na ali itd...

Edytowane przez PurpleHaze
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 12:23, DjGuma napisał:

Ja wczoraj zamówiłem u nich Mi5 z wysyłką SSM, 11,5$ drożej, dzisiaj została wysłana, zobaczymy kiedy dojdzie. :)

Ogólnie wszystkie opisy mają takie same jak u Goldiego, nawet ta sam Trzcionka. Wydaje mi się ze Goldi otworzył drugi sklep.

 

Własnie DPD dostarczyło mój telefon, wszystko OK i bez niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...