dominik555

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dominik555

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki jest powód odesłania telefonów? Certyfikat CE?
 2. Mam możliwość wysyłki do UK, dlatego pytam jak tam jest z taxes. Te kupony na łączną kwotę 200$ można sumować?
 3. No ale to jest jednak niemała suma, bo ponad 1000$. Ktoś zamawiał już na UK? Z tego co wiem od znajomych to nie dostaje się dodatkowych opłat. Sprzedawca ma także SSM, ale to też pewnie loteria z VAT.
 4. Witam. Czy ktoś już dokonał zakupów w xiaomi Mi store? Chciałbym zamówić 4szt. Mi5 + gadżety. Wysyłka do UK do kuzyna. Jedynie mam obawy czy towar w ogóle dotrze lub czy będzie oryginalny komentarze mają pozytywne, no ale...
 5. Gwarancja u Chinola, nie mam zamiaru tyle czekać
 6. Nie wiem jak jest rozwiązany montaż głośnika. Jeżeli na golden piny to by wiele tłumaczyło.
 7. Jeszcze pytanko. Dziwna sprawa nie mam dźwięku. Wcześniej jak oglądałem YT to dźwięk "falował". Teraz wcale nie mam mimo, że poziom volume max. Wypadłem z obiegu. Dawno na adroida nie wrzucałem ROMów. Może ktoś nakierować na odpowiednie poradniki jak przejść z tego MIUI V7 na 5.11.5? Zastanawiam się czy w tym nie tkwi problem z dźwiękiem. Problem jednak sprzętowy. Po zdjęciu plecków i delikatnym przyciskaniu okolic głośnika odpowiednio się pojawia i znika lub pod podgłaśnia dźwięk. Jakaś solucja bez utraty gwarancji?
 8. Ma ktoś do odsprzedania plecki bamboo?
 9. Tak PL jest język ale nie do końca spolszczony. A Ty co byś polecił? Chodzi mi o stabilność.
 10. Tak, włączałem wydajny w tym MI Verification i jest pod ładowarką. Android 4.4.4 KTU84P MIUI MIUI 7.0 (stabilna) 7.00.55.00 (KXDMICI) Polecasz wgrać coś innego czy zostawić? Czyli Mi4 jest ori?
 11. Tak zgadza się. Tylko czemu ten tel tak się okropnie grzeje :D? Norma?
 12. Wyskoczyło zielone tło z podanym numerem IMEI, DEVICE MODEL, VERIFIED. Purchased on i Warranty: N/A
 13. 404 Not Found Code: NoSuchKey Message: The specified key does not exist. Key: antifake/antifake_10302_00.apk RequestId: DFCC3744CCEC9D1D HostId: rBnY8dMdUWHD2ImrTKPhCT9XA780r3aN4rmrCo71yWNsIoUGKh6DIwsq0kHHWvX//0uGq2wpnfQ= Przy probie odnalezienia aplikacji sklep play się wiesza.