Za pomocą Chrome zapisałem na pulpit skróty kilkunastu ulubionych stron www.
Po odinstalowaniu Chrome (dość aktywnie obciąża zasoby) skróty te przestały działać - komunikat "Aplikacja nie jest zainstalowana". A przecież to zwykłe skróty do www. Aplikacją defaultowo ustawioną jako przeglądarka stron jest "Internet".
Robiłem podobnie na innych telefonach i tabletach i odinstalowanie Chrome nie przeszkadzało - system pytał się jakim programem otwierać, proponując zainstalowane przeglądarki.
Da się jakoś sprawić, aby te skróty zaczęły działać jak trzeba?
Pytanie
latet
Witam,
Za pomocą Chrome zapisałem na pulpit skróty kilkunastu ulubionych stron www.
Po odinstalowaniu Chrome (dość aktywnie obciąża zasoby) skróty te przestały działać - komunikat "Aplikacja nie jest zainstalowana". A przecież to zwykłe skróty do www. Aplikacją defaultowo ustawioną jako przeglądarka stron jest "Internet".
Robiłem podobnie na innych telefonach i tabletach i odinstalowanie Chrome nie przeszkadzało - system pytał się jakim programem otwierać, proponując zainstalowane przeglądarki.
Da się jakoś sprawić, aby te skróty zaczęły działać jak trzeba?
Dzięki.
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi