Jump to content

Telefon w roamingu zgłupiał, karta sim wywala moduł telefonu

Rogeros

Recommended Posts

Właśnie zaliczam zdziwienie roku. Wyjechałem z moim telefonem do Niemiec mając w slocie kartę SIM Mobile Wiking i włączony Internet. Wkrótce wyłożył się telefon po przekroczeniu granicy, na przemian się włącza i wyłącza moduł telefonu. Ewidentnie problem z kartą sim, wkładam inną działa, wkladam obie nie działa znowu. Biorę karte sim, która zrobiła problemy w inny telefon działa idealnie. Kombinuje ze slotami SIM 1 i 2 zamieniac je nadal nie działa. Nosz kur...wa.   

Wygląda na to, że coś się posypało przy przekraczaniu granicy w chwili wchodzenia w roaming i teraz karta SIM nie chce działać z tym telefonem poza krajem z innym działa bez problemu. Mi Max też działa z innymi kartami ale nie ta jedną jedyna. Ktoś ma jakiś pomysł ? Rom Resurection Remix więc nie jest to jakaś blokada softu Xiaomi i zabezpieczenie przed cholera wie czym. Telefon jest po Flashu. 

Próbowałem już wszystkiego. 

Dodam jeszcze, że teraz na przemian sim łączy się na moment z siecią, zaraz wywala błąd / brak usługi / łączy się itd. To jakiś koszmar, inne karty działała, ta dama karta w innym telefonie działa idealnie. Przez tydzień w Polsce zero problemów było.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...