Jump to content

Brak powiadomień heads-up w Telegram, Whatsapp


Recommended Posts

Cześć, 

na moim telefonie Redmi 3 z MIUI 7.03.02(na wcześniejszych wersjach też) mam problem z powiadomieniami heads-up. W aplikacjach jak telegram, whatsapp z 9/10 powiadomień nie pokazują się u góry ekranu tylko i wyłącznie na pasku stanu pojawia się ikonka. Wygląda to tak jakby pojawiało się to na ułamek sekundy i od razu znikało. WIDEO 

Robiłem już wszystko, przeinstalowałem system, czyściłem dalvika, cache. W ustawieniach aplikacje mają wszystko włączone jeśli chodzi o powiadomienia, mam ustawiony autostart, mogą wyświetlać wyskakujące okienka, wyłączyłem oszczędzanie baterii.

Liczę na pomoc.

Pozdrawiam

PS: kiedyś na wersjach z 6.9.xx działały powiadomienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Mam problem z powiadomieniami na whatsappie- nie otrzymuje ich, dopiero po wlaczeniu aplikacji pojawiaja sie.

W ustawieniach mam wszystko ok, zarowno w samej aplikacji jak i w ustawieniach systemowych.

 

Jest to o tyle dziwne, ze raz jest wszystko ok, a raz nie. Testuje wysylajac wiadomosci i dostaje powiadomienia, minie jakis czas i ich nie dostaje, pojawiaja sie dopiero po wlaczenniu apki.

 

Moze troche glupi problem ale moze ktos mial to samo i znalazl rozwiazanie

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam problem z telefonem Redmi Note 4 (wersja global 4/64) - problem występował na miui polska 8.1.4, po aktualizacji do 8.1.11 nic się nie zmieniło.

Gdy otrzymuję jakąś wiadomość na whatsappie, to powiadomienie pojawia się tylko dla nieparzystych wiadomości (1, 3, 5, 7 itd), gdy otrzymam parzystą - powiadomienie na ekranie blokady i pasku, a także licznik przy ikonie aplikacji znika, przestaje mrugać dioda. Wszystko wraca do normy przy kolejnej nieparzystej wiadomości (gdy działają to na pasku mam podwójną ikonkę whatsappa).

Screenshot_2018-01-14-16-02-22-016_com.miui.home.png

Kombinuję już drugi dzień i nie ukrywam, że jest to irytujące, bo nie wiadomo czy ktoś czegoś nie napisał, dopóki nie otworzy się aplikacji. Mam włączone "priorytety", "pływające okna" oraz "na ekranie blokady", ich wyłączenie nic nie zmieniało. Aplikacja dodana do autostartu i dodałem kłódkę, żeby system jej nie zamykał sam

 

Druga sprawa na którą nie znalazłem odpowiedzi to zmniejszenie rozmiaru listy ostatnich aplikacji. Denerwują mnie te wielkie skróty, a w starszych wersjach można było je zmniejszyć do samych ikonek. Tu jest tylko opcja dzielonego ekranu.

Screenshot_2018-01-14-16-03-05-391_com.android.systemui.png

Da się to jakoś zmienić czy będę musiał się przyzwyczaić?

Z góry dzięki za pomoc

Edited by damian0303
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...